Sklep instalacyjny

Sklep czynny

poniedziałek - piątek

8:30 - 16:30

Fernox Filtry

W prezentowanym asortymencie dostępne są m.in. filtry Fernox, wykorzystywane w instalacji centralnego ogrzewania. Oferowane systemy filtracyjne skutecznie usuwają najróżniejsze zanieczyszczenia, występujące w wodzie. Produkty tej marki wykorzystują m.in. ruch wirowy płynu oraz specjalne magnesy, dzięki którym ciecz zostaje oczyszczona zarówno z drobin magnetycznych, jak i niemagnetycznych, co chroni układ CO przed osadzaniem się ich w przewodach. Każdy filtr wyposażony został w dodatkowe akcesoria, ułatwiające montaż.

FERNOX DS-3 ŚRODEK DO USUWANIA KAMIENIA 2KG FERNOX DS-3 ŚRODEK DO USUWANIA KAMIENIA 2KG
Producent: FERNOX
Cena: 139,00 zł
szt.
FERNOX FILTER OMEGA 1" DN 25 FERNOX FILTER OMEGA 1" DN 25 FERNOX FILTER OMEGA 1" DN 25
Producent: FERNOX
Cena: 585,00 zł
szt.
FERNOX FILTER OMEGA 3/4" DN 20 FERNOX FILTER OMEGA 3/4" DN 20 FERNOX FILTER OMEGA 3/4" DN 20
Producent: FERNOX
Cena: 525,00 zł
szt.
FERNOX FILTER TOTAL TF 1 GW 1" DN 25 FERNOX FILTER TOTAL TF 1 GW 1" DN 25
Producent: FERNOX
Cena: 829,00 zł
szt.

Proponowane produkty wykonano z najwyższej jakości surowców, w tym m.in. z kutego mosiądzu czy nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. To zapewnia im wieloletnią trwałość.

Produkty Fernox znane są ze swojej skuteczności i niezawodności w separacji zanieczyszczeń w różnych instalacjach hydraulicznych. Filtry tego producenta objęte są wieloletnią gwarancją, co stanowi potwierdzenie ich ponadprzeciętnej jakości. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proponowanymi artykułami – zachęcamy do zakupów. Zapewniamy przystępne ceny i profesjonalne doradztwo.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl