Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Baterie prysznicowe Ferro

Wbrew pozorom nawet taki drobny element jak bateria prysznicowa może mieć znaczenie przy aranżacji wnętrza jakim jest łazienka. Są osoby, które zwracają uwagę na estetykę tego typu rzeczy. I dla nich właśnie firma Ferro przygotowała zarówno klasyczne, jak i nowoczesne baterie prysznicowe do wyboru. Nie trzeba także robić od razu generalnego remontu, żeby odświeżyć wygląd łazienki. Czasami wystarczy tylko wymienić w niej kilka drobnych elementów takich właśnie jak np. bateria prysznicowa. Ferro to marka, która produkuje zarówno naścienne jak i stojące baterie natryskowe. W zależności od tego, gdzie znajduje się przyłącze z wodą można je więc zamontować w wannie lub w ścianie. Pierwszy z montaży jest z reguły prostszy. Bateria prysznicowa Ferro świetnie sprawdzi się nie tylko w wannie, ale także w kabinie prysznicowej.

Zależy Ci na wyszukanej elegancji? Bateria prysznicowa Ferro z pewnością spełni Twoje oczekiwania nie tylko w tym zakresie! Posiada bowiem także różne udogodnienia techniczne, z którymi warto się zapoznać. Przeglądając konkretne modele tej marki, które znajduje się na stronie naszego sklepu, można zdobyć wiele praktycznych informacji, dzięki którym wybór właściwej baterii prysznicowej Ferro okaże się znacznie łatwiejszy.

FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC77 FERRO BASIC BBC77 FERRO BASIC BBC77
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
szt.
FERRO CASSINO BCS7VL FERRO CASSINO BCS7VL FERRO CASSINO BCS7VL
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO METALIA57 57060/1.0 FERRO METALIA57 57060/1.0 FERRO METALIA57 57060/1.0
Producent: Ferro
Cena: 239,00 zł
szt.
FERRO STANDARD BST77 FERRO STANDARD BST77 FERRO STANDARD BST77
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM77 FERRO SMILE BSM77
Producent: Ferro
Cena: 185,00 zł
szt.

W zestawie z natryskiem czy bez?

Wolisz jednouchwytową czy dwuuchwytową baterię prysznicową Ferro? U nas znajdziesz obie wersje. Zaletą pierwszego rodzaju jest to, że wystarczy jeden ruch, aby sprawnie i szybko ustawić odpowiednią dla siebie temperaturę i wyregulować strumień wody. Bateria prysznicowa Ferro dwuuchwytowa jest już klasyką - zimna i ciepła woda regulowane są osobno.

Ciekawym rozwiązaniem jest termostatyczna bateria prysznicowa, którą można również zamontować albo na ścianie w obrębie kabiny czy w wannie. Przyda się nie tylko rodzinom, które mają dzieci, ale także w gospodarstwach domowych borykających się z problemem częstych zmian ciśnienia wody. Tego typu bateria prysznicowa Ferro umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury, nie przekraczającej 38°C (blokada gorącej wody Safe Stop) i daje gwarancję, że użytkownicy nie poparzą się.

Większość oferowanych przez nas baterii prysznicowych dostępna jest w kolorze chromu. To uniwersalne rozwiązanie, który wpisze się w każdy rodzaj aranżacji. Wszystkie też wyposażone są w przyłącze mimośrodowe.

Klientom proponujemy zarówno same baterie, jak i z zestawami natryskowymi. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich propozycji. Znajdź swój ideał! W każdej chwili można się nas doradzić w kwestiach nie tylko technicznych!

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl