Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Baterie zlewozmywakowe Ferro

Jeżeli zależy Ci na tym, aby jak najdłużej móc użytkować baterie zlewozmywakowe Ferro to firma, której produkty z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Słynie nie tylko z trwałych urządzeń, ale również z oryginalnego designu. Baterie zlewozmywakowe Ferro to produkty odporne na różnego rodzaju zanieczyszczenia, zarysowania czy wysoką temperaturę. Nie ulegają również korozji i działaniu środków chemicznych. Do tego mają bardzo ciekawe kształty - od standardowych aż po futurystyczne. Dlatego bez problemu można dopasować coś z naszego asortymentu do każdej aranżacji - co będzie komponowało się m.in. z minimalistycznym, współczesnym wzornictwem, jak i do wnętrz, które urządzone są w tradycyjnym stylu.

Dodatkowo niektóre modele baterii zlewozmywakowych marki Ferro są wyposażone w rozwiązania, które mogą zapewnić oszczędności w zużyciu wody i energii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą armatury do montażu zarówno w kuchni, jak i w łazience. Wybór jest na tyle duży, że można bez problemu dopasować najlepszą dla siebie opcję. Każdy ze sprzedawanych modeli baterii zlewozmywakowych  Ferro jest funkcjonalny i atrakcyjny pod względem wyglądu oraz dostępny w korzystnej cenie.

FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4
Producent: Ferro
Cena: 249,00 zł
FERRO ALGEO BAG5 FERRO ALGEO BAG5 FERRO ALGEO BAG5
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
FERRO ALGEO BAG8 FERRO ALGEO BAG8 FERRO ALGEO BAG8
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC5 FERRO BASIC BBC5 FERRO BASIC BBC5
Producent: Ferro
Cena: 159,00 zł
szt.
FERRO CASSINO BCS4VL FERRO CASSINO BCS4VL FERRO CASSINO BCS4VL
Producent: Ferro
Cena: 299,00 zł
szt.
FERRO STANDARD BST4 FERRO STANDARD BST4 FERRO STANDARD BST4
Producent: Ferro
Cena: 145,50 zł
FERRO STANDARD BST5 FERRO STANDARD BST5 FERRO STANDARD BST5
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
FERRO ZUMBA CZERWONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA CZERWONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA CZERWONA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA II CZARNA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA II CZARNA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA II CZARNA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 209,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA MIĘTOWA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA MIĘTOWA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA MIĘTOWA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA SZARA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA SZARA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA SZARA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA ZIELONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA ZIELONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA ZIELONA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM4 FERRO SMILE BSM4
Producent: Ferro
Cena: 129,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM5 FERRO SMILE BSM5
Producent: Ferro
Cena: 185,00 zł
szt.

Nowoczesne i tradycyjne baterie zlewozmywakowe Ferro

Nasza oferta zawiera wiele ciekawych propozycji baterii zlewozmywakowych Ferro, które można zamontować w różnych aranżacjach kuchennych - zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Posiadają one praktyczne, obrotowe lub nieruchome, oryginalnie wyprofilowane wylewki o różnej długości, które można dopasować do własnych potrzeb. Przy wyborze baterii zlewozmywakowych Ferro pozostaje jeszcze kwestia tego czy mają być jednouchwytowe czy dwuuchwytowe. W naszej ofercie dostępne są oba warianty w różnych wzorach - od standardowych po bardziej nowoczesne. Nie mniej istotne jest zadecydowanie czy mają to być baterie stojące czy też naścienne. Pierwsze z nich są aktualnie najbardziej popularnym rozwiązaniem. Instaluje się je w blacie lub otworze zlewozmywaka, a pod nim - za pomocą złączy elastycznych podłączona jest zimna i ciepła woda. Sam montaż tego typu baterii zlewozmywakowych Ferro jest bardzo prosty. Z kolei baterie naścienne mocuje się do złączy ciepłej i zimnej wody, które wychodzą ze ściany. To rozwiązanie z kolei sprawdzi się w przypadku częstej wymiany tych urządzeń bez remontowania instalacji.

Korpusy tych baterii wykonane zostały m.in. z odpornego na korozję mosiądzu, a pokryte są eleganckim chromem, granitem lub ceramiką. Masz dylemat na co się zdecydować? Chętnie Ci pomożemy!

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl