Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Zawory gazowe

Przy wyborze zaworów gazowych oraz spustowych do wody, szczególną uwagę warto zwrócić na trwałość oraz jakość wykonania tego typu elementów. Zawory do wody i gazu powinny być produkowane z wytrzymałych gatunków polietylenów, które zostały przetestowane zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi. Zawory gazowe polietylenowe pod względem finansowym stanowią dobrą alternatywę dla elementów z metalu.

Wysokiej jakości zawory gazowe znajdziemy w sklepie Mikas zlokalizowanym w mieście Poznań, oferującym wyłącznie najwyższej jakości produkty, które są odporne na korozję, uszkodzenia mechanicznie i zostały wyprodukowane w oparciu o międzynarodowe standardy.

ZAWÓR GAZOWY  1/2" WZ ZAWÓR GAZOWY 1/2" WZ
Producent: Idmar
Cena: 36,00 zł
ZAWÓR GAZOWY  3/4" WZ ZAWÓR GAZOWY 3/4" WZ
Producent: Idmar
Cena: 49,00 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY  3/4" WZ MOTYLEK ZAWÓR GAZOWY 3/4" WZ MOTYLEK
Producent: Idmar
Cena: 62,00 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY  3/4" ZZ ZAWÓR GAZOWY 3/4" ZZ
Producent: Idmar
Cena: 51,00 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY 1 1/2" WW ZAWÓR GAZOWY 1 1/2" WW
Cena: 129,00 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY 1 1/4" WW ZAWÓR GAZOWY 1 1/4" WW
Cena: 109,00 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY 1" WW ZAWÓR GAZOWY 1" WW
Cena: 80,00 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY 1" WZ ZAWÓR GAZOWY 1" WZ
Producent: Idmar
Cena: 70,00 zł
ZAWÓR GAZOWY 1/2" WW ZAWÓR GAZOWY 1/2" WW
Cena: 35,90 zł
szt.
ZAWÓR GAZOWY 2" WW ZAWÓR GAZOWY 2" WW
Cena: 299,00 zł
ZAWÓR GAZOWY 3/4" WW ZAWÓR GAZOWY 3/4" WW
Cena: 59,00 zł
szt.

Oferta Mikas – elementy instalacji

Przy tworzeniu instalacji gazowej, grzewczej czy wodnej, w każdym przypadku niezbędne jest wykorzystanie przez instalatora czy hydraulika, odpowiednich elementów składowych całego systemu. Ważne miejsce w gronie tych elementów zajmują zawory. Mowa tu o zaworach wodnych, gazowych oraz termostatycznych. Sklep internetowy Mikas, z siedzibą przy ul. Traugutta 28 (Poznań), ma w swojej ofercie różnorodne zawory gazowe i spustowe do wody, renomowanych marek – polskich i zagranicznych.

Zawory do instalacji CO

W instalacjach centralnego ogrzewania również swoje zastosowanie znajdują różnorodne zawory. Można je nabyć w niskiej cenie, od renomowanych producentów, za pośrednictwem strony internetowej sklepmikas.com.pl. Między innymi takim zaworem jest zawór Copal – CH – 1, „FERDOM"® INHIBITOR C.O. 1 litr/dm³. Zawór dawkuje wodę w instalacjach CO wykonanych z dowolnych materiałów, także w instalacjach, w których połączone zostały różne materiały, takie jak stal, aluminium, miedź, żeliwo, inox itp. Trzeba powiedzieć, że zawór stosuje dawkowanie 1 litr na dm3 na 65-70 litrów na dm3 wody. Nie tylko w instalacjach centralnego ogrzewania można śmiało zainstalować ten zawór, ale również w parze z innymi instalacjami wodnymi, parowymi, chłodniczymi i klimatyzacyjnymi. Zastosowanie zaworu Copal zapobiega korozji elektrolitycznej i galwanicznej, poprzez regulowanie współczynnika pH wody. Zabezpiecza on instalację pasywacją anodową, poprzez utworzenie warstwy ochronnej na powierzchni metali wykorzystanych w poszczególnych elementach instalacji. Zawór CO Copal zapobiega odkładaniu się kamienia, osadów mineralnych i zgorzelin, zabezpieczając jednocześnie przed awariami i głośną pracą kotła CO. Zapobiega też zapowietrzaniu instalacji, eliminuje skażenia biologiczne, zwiększa żywotność systemu, chroniąc grzejniki i pompy.

Zawory do gazu

W sklepie Mikas można też kupić różne zawory gazowe do instalacji gazowych, w tym zawór ½ cala WW. Jest to zawór gazowy kulowy, obustronnie gwintowany z rączką metalową. Ciśnienie pracy dla tego zaworu MOP 5-20, a zakres temperatur, w jakich może pracować od -40 do +60 stopni Celsjusza.

Nasz sklep sprzedaje zawory renomowanych marek, tak więc klienci kupujący taki asortyment produktów w sklepie internetowym lub stacjonarnym w Poznaniu mają pewność, że kupują najwyższej klasy produkty.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl