Sklep instalacyjny

Sklep czynny

poniedziałek - piątek

8:30 - 16:30

Gazowe kondensacyjne

Kotły gazowe kondensacyjne

Stare grzejniki szpecą, a rachunki za ogrzewanie są ciągle za wysokie? Jeśli zastanawiasz się nad sposobem ogrzewania Twojego domu czy mieszkania, to zaproponować Ci możemy np. kondensacyjne kotły, które zasilane są gazem. To rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać paliwo, co automatycznie przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania.

Sprzedawane przez nas kondensacyjne kotły cechuje wysoka jakość wykonania oraz ekonomiczna eksploatacja. Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jedną z podstawowych zalet kondensacyjnych kotłów na gaz jest to, że potrafią niemal w całości pobrać ciepło zawarte w spalinach, przekształcić je na ciepło grzewcze i następnie - poprzez przekazanie do systemu grzewczego - wykorzystać. Kotły te są także bardzo przyjazne w obsłudze. Wyposażone zostały w nieskomplikowany panel sterowania, a zwarta konstrukcja ułatwia serwisowanie. Większość z nich ma klasę energetyczną A.

Kondensacyjne kotły z naszej oferty wyróżnia m.in. palnik o szczególnie cichej i przyjaznej środowisku eksploatacji. Oprócz tego - w przypadku niektórych modeli - istnieje możliwość współpracy z kolektorami słonecznymi oraz wysokoefektywną pompą obiegową, a także z pompami ciepła powietrze/woda. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty, w której zawarte są szczegółowe dane techniczne oraz wymiary kondensacyjnych kotłów gazowych.

KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 20 KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 20 KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 20
Producent: Termet
Cena: 8 999,00 zł
KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 25 KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 25 KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 25
Producent: Termet
Cena: 9 150,00 zł
KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 35 KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 35 KOCIOŁ ECOCONDENS SOLID 35
Producent: Termet
Cena: 9 305,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl