Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Akcesoria i kształtki gazowe

Wśród wielu oferowanych przez nasz sklep artykułów instalatorskich znajdują się między innymi rury oraz kształtki mosiężne, które są o wiele chętniej wykorzystywane od elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zaletą rur, zaworów oraz kształtek mosiężnych jest przede wszystkim wysoka trwałość oraz odporność na korozję, promieniowanie słoneczne oraz na zmiany temperatury. Elementy wyprodukowane z miedzi doskonale sprawdzają się w szczególności do prowadzenia instalacji po wierzchu ścian, ale części te można umieszczać także w wylewkach bądź pod tynkiem. W naszym sklepie w Poznaniu znajdą Państwo pełen asortyment różnorodnych artykułów i materiałów hydraulicznych i instalatorskich, takich jak: rury stalowe, miedziane i z tworzyw sztucznych, zawory, dysze, złączki instalacyjne czy kształtki mosiężne firmy Rehau i innych!

Istnieje również możliwość zamówienia nietypowych produktów do instalacji hydraulicznych!

GAZOMIERZ 6G6 GAZOMIERZ 6G6
Cena: 490,00 zł
KOLANO CZARNE   1" WW KOLANO CZARNE 1" WW
Producent: Gebo
Cena: 9,60 zł
szt.
KOLANO CZARNE   1" WZ KOLANO CZARNE 1" WZ
Producent: Gebo
Cena: 11,00 zł
szt.
KOLANO CZARNE   1/2" WW KOLANO CZARNE 1/2" WW
Producent: Gebo
Cena: 2,70 zł
szt.
KOLANO CZARNE   1/2" WZ KOLANO CZARNE 1/2" WZ
Producent: Gebo
Cena: 3,83 zł
szt.
KOLANO CZARNE   3/4" WW KOLANO CZARNE 3/4" WW
Producent: Gebo
Cena: 4,20 zł
szt.
KOLANO CZARNE   3/4" WZ KOLANO CZARNE 3/4" WZ
Producent: Gebo
Cena: 7,50 zł
szt.
KOLANO CZARNE  1 1/2" WW KOLANO CZARNE 1 1/2" WW
Producent: Gebo
Cena: 16,97 zł
szt.
KOLANO CZARNE  1 1/4" WW KOLANO CZARNE 1 1/4" WW
Producent: Gebo
Cena: 11,00 zł
szt.
KOLANO CZARNE  1 1/4" WZ KOLANO CZARNE 1 1/4" WZ
Producent: Gebo
Cena: 12,30 zł
szt.
KOLANO CZARNE 1 1/2" WZ KOLANO CZARNE 1 1/2" WZ
Producent: Gebo
Cena: 12,50 zł
szt.
KOLANO CZARNE 2" WW KOLANO CZARNE 2" WW
Producent: Gebo
Cena: 35,00 zł
szt.
KOLANO CZARNE 2" WZ KOLANO CZARNE 2" WZ
Producent: Gebo
Cena: 42,00 zł
szt.
KOLANO CZARNE REDUKCYJNE 3/4"x1" WW KOLANO CZARNE REDUKCYJNE 3/4"x1" WW
Producent: Gebo
Cena: 12,00 zł
szt.
KOLANO CZARNE REDUKCYJNE 3/4"x1/2" WW KOLANO CZARNE REDUKCYJNE 3/4"x1/2" WW
Producent: Gebo
Cena: 4,95 zł
szt.
KOREK CZARNY 1 1/4" KOREK CZARNY 1 1/4"
Producent: Gebo
Cena: 12,00 zł
szt.
KOREK CZARNY 1" KOREK CZARNY 1"
Producent: Gebo
Cena: 4,40 zł
szt.
KOREK CZARNY 1/2" KOREK CZARNY 1/2"
Producent: Gebo
Cena: 3,00 zł
szt.

U nas znajdziesz kształtki mosiężne, rury i zawory

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów gazowych, pośród których można wyróżnić szafki i skrzynki gazowe, gazomierze oraz reduktory i dysze.

Nasz sklep bierze czynny udział w pomocy mieszkańcom Poznania w przezbrajaniu (przezbrojenie = dostosowanie urządzeń do nowego rodzaju gazu) urządzeń gazowych, wspieramy poznańskie gazownictwo.

Czy wymiana gazu w Poznaniu wiąże się z przestawianiem urządzeń na nowy gaz? Tak, urządzenia gazowe, takie jak kuchenki, kotły grzewcze i piece kąpielowe (junkersy) muszą być przystosowane do gazu wysokometanowego. Czasami potrzebna jest również zmiana planików gazowych lub też niektórych części do kuchenek. Taka zmiana pozwoli nam na zaoszczędzenie na rachunkach. Zapraszamy do naszego sklepu, w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, a także w celu konsultacji w wyborze odpowiednich artykułów gazowych.

Wysokiej jakości artykuły hydrauliczne – sklep Poznań

Artykuły hydrauliczne, które oferujemy w naszym sklepie zlokalizowanym w mieście Poznań, to szeroka gama profesjonalnych produktów służących do prowadzenia instalacji hydraulicznych, grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych. W asortymencie posiadamy artykuły hydrauliczne wykonane wyłącznie z najwyższej jakości trwałych materiałów, przy pomocy których można prowadzić instalacje hydrauliczne stalowe, miedziane oraz z wytrzymałego tworzywa.

Podzespoły instalacji

Urządzenia sanitarne i grzewcze, z jakich korzysta się w każdym domu czy instytucji, to zazwyczaj umywalki, sedesy i wanny, niekiedy również kabiny prysznicowe, podgrzewacze wody elektryczne i gazowe, kotły C.O. i wiele innych. Każde z takich sanitarnych udogodnień oceniane jest głównie z punktu widzenia designu i jego komponowania się z pomieszczeniem, jednak sporadycznie podczas planowania wystroju pamięta się o tym, co pod spodem, ukryte przed wzrokiem obserwatora, ale niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania systemu sanitarnego czy gazowego w domu. Te elementy to wszelkiego typu rurki, złączki, zaczepy i kształtki pozwalające na sprawną pracę systemu.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl