Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Wodomierze

Wodomierz to urządzenie, które musi znaleźć się w każdym budynku mieszkalnym. Jego podstawowym zadaniem jest pomiar zużytej przez mieszkańców wody, który dokonywany jest w m3. Na rynku dostępne są różne rodzaje tego typu produktów, jednak każdy z nich musi posiadać próg rozruchu, czyli zakres zużycia wody, która nie jest wliczana do licznika. Jakość wodomierza i profesjonalizm jego montażu to dwa czynniki warunkujące jego prawidłowe działanie przez długi czas. Analogicznie sytuacja prezentuje się w przypadku gazomierzy. Urządzenia te podobnie, jak wodomierze przeznaczone są do pomiaru ilości przepływającego gazu, co pozwala na dokładne określenie zużycia. Kwestia prawidłowego montażu gazomierzy jest bardzo istotna i bezpośrednio przekłada się na prawidłowe i dokładne działanie tych urządzeń.

Wodomierz i gazomierz – wybierz produkt najwyższej jakości

Firma Mikas Instalacje s.c to sklep w Poznaniu, który zajmuje się sprzedażą profesjonalnych urządzeń hydraulicznych i akcesoriów gazowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które będą nam służyć przez wiele lat. Profesjonalne, wysokiej jakości wodomierze i gazomierze stanowią jeden z bardzo atrakcyjnych produktów sklepu. Cały asortyment możemy zobaczyć na stronie internetowej www.mikas.com.pl. Pracownicy sklepu świadczą wysokiej jakości usługi związane nie tylko ze sprzedażą produktów, ale również ich montażem na terenie Poznania i okolicznych miejscowości.

Sklep Mikas oferuje profesjonalny wodomierz jednostrumieniowy wyposażony w transmisję magnetyczną. Wodomierz wykorzystywany jest do pomiaru gorącej i zimnej wody oraz daje możliwość wykrycia ewentualnych zanieczyszczeń cieczy oraz jej twardości. Urządzenie zgodne jest z wszystkimi dyrektywami, dzięki czemu jest produktem w stu procentach bezpiecznym i dobrze spełniającym swoje zadania. Producentem wodomierza jest znana i renomowana firma FERRO, która cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Wodomierz dodatkowo wyposażony jest w wewnętrzne urządzenia regulacyjne, zabezpieczenie przed magnesami typu zewnętrznego oraz mosiężną, oplombowaną zabudowę. Na życzenie klienta istnieje możliwość dostawy licznika bezpośrednio do domu osoby kupującej, wraz z profesjonalną pokrywą ochronną.

Sklep Mikas świadczy również wysokiej jakości usługi związane z dostosowywaniem urządzeń gazowych do nowego rodzaju gazu, co w profesjonalnym języku nazywa się przezbrajaniem. Czynności związane z przestawianiem gazu powinny objąć wszystkie urządzenia gazowe, jeżeli do miasta napływa nowy gaz. Mowa tu o kuchenkach gazowych, piecach kąpielowych, czyli tak zwanych junkersach oraz kotłach grzewczych. Profesjonalna kadra pracownicza jest w stanie wykonać wszystkie związane z tym czynności. Tego rodzaju czynności są również bardzo istotne, jeżeli chodzi o oszczędność użytkowników urządzeń gazowych.

Wymiana gazomierza

Kwestia bezpieczeństwa instalacji gazowej wymaga ciągłej kontroli. Wymiana gazomierzy w całym budynku to czasem proceder konieczny. Decydując się na samodzielny zakup urządzeń, takich jak wodomierze czy gazomierze, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego Mikas Instalacje s.c. Poznań. Szeroki asortyment dostępnych tam produktów, pełen profesjonalizm pracujących tam pracowników to największa zaleta firmy, której zaufało już wielu klientów.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl