Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Regulamin Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy pod adresem www.sklepmikas.com.pl zwany dalej SKLEPEM prowadzony jest przez Michała Owczarka oraz Jacka Kasperkowiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak z siedzibą w Poznaniu przy ul.28 Czerwca 1956 r. nr 175, nr NIP: 7831635851, REGON: 300726874.

2. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca.

3. Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie umowy i w celu jej realizacji, zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Sprzedawcę zawiera polityka prywatności zamieszczona w Sklepie.

 

Zamówienia

2. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej SKLEPU, poczty elektronicznej na adres: mikas@mikas.com.pl oraz pod numerem telefonu (0048) 061 649 70 70.
3. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest do chwili otrzymania przez Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak zapłaty za zamówienie.
4. Anulowanie zamówienia możliwe jest do chwili jego wysłania do Kupującego.
5. Cena podana przy oferowanym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.
6. Wszystkie ceny towarów oferowanych przez Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak obejmują należny podatek od towarów i usług (podatek VAT).
7. Realizacja zamówienia następuje najpóźniej w terminie 10 dni od dnia otrzymania zapłaty za towar (w przypadku wyboru płatności przelewem) lub w terminie 10 dni od dnia złożenia zamówienia przez Kupującego (w przypadku wyboru płatności gotówką przy odbiorze lub płatności za pobraniem). 
8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.
9. Wszystkie towary oferowane przez Mikas Instalace S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak są fabrycznie nowe, wolne od wad prawnych i fizycznych, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Płatność

10. Dopuszcza się następujące formy płatności:
a) przelew na rachunek bankowy Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak
b) płatność gotówką przy odbiorze osobistym,
c) płatność za pobraniem (płatność gotówką kurierowi przy odbiorze towaru).

Dostawa

11. Dostawa zamówionego towaru realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej "Siódemka"
12. Koszty dostawy ponosi Kupujący z zastrzeżeniem ust. 13.
13. Przed odbiorem zamówionego towaru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki i w razie zastrzeżeń zażądać od przewoźnika sporządzenia protokołu szkody oraz niezwłocznie skontaktować się z Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak

Prawo odstąpienia od umowy

15. Kupujący, który złożył zamówienie może od niego odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni licząc od dnia wydania zamówionego towaru (wzór oświadczenia do pobrania).

Reklamacje

16. Reklamacje można składać osobiście w siedzibie Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek,Jacek Kasperkowiak pisemnie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mikas@mikas.com.pl

Dane osobowe

17. Dane osobowe Kupujących oraz osób, które zarejestrowały konto w sklepie, nie są udostępniane osobom trzecim, a ich pozyskiwanie i gromadzenie ma na celu wyłącznie umożliwienie realizacji zamówień.
18. Administratorem danych osobowych jest Mikas Instalace S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak.
19. Kupujący oraz osoby które zarejestrowały konto w sklepie mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

Postanowienia końcowe

20. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się obowiązujące przepisy prawa polskiego.
21. W przypadku, gdy Kupujący będzie chciał wdać się w spór z Mikas Instalacje S.C Michał Owczarek, Jacek Kasperkowiak w związku z obsługą reklamacji towaru ma on możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.
22. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 25.12.2014 r.

 

Koszt przesyłek krajowych:

Rodzaj przesyłkiNettoBrutto
Przesyłka kopertowa 24,59 PLN 30,00 PLN
Przesyłka do 5kg 24,59 PLN 30,00 PLN
Przesyłka do 20kg 24,59 PLN 30,00 PLN
Przesyłka do 31,5kg 24,59 PLN 30,00 PLN
Zwrot przesyłki niedoręczonej 24,59 PLN 30,00 PLN

 

Dodatkowe usługi

Ubezpieczenie do 500 PLN gratis ---
Ubezpieczenie do 50 000 PLN 2,05 PLN 2,5 PLN

 

Kontakt

mail mikas@mikas.com.pl

Tel. 502 306 401

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl