Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Gazowe jednofunkcyjne

Kotły gazowe jednofunkcyjne

Oferta naszego sklepu online zawiera wiele różnych propozycji kotłów gazowych, aby klienci mogli znaleźć model odpowiadający ich potrzebom oraz możliwościom technicznym. Jedną z nich są kotły gazowe jednofunkcyjne, do których można podłączyć zasobnik ciepłej wody użytkowej (przez zawór trójdrożny), a do niego - dodatkowo jeszcze cyrkulację c.w.u. W efekcie podgrzana woda wypływa praktycznie od razu po odkręceniu kurka. Ciepła woda może być pobierana nawet w małych ilościach, gdyż cały czas magazynowana jest w zasobniku i nie ma tu żadnego ograniczenia ilościowego.

W sprzedaży posiadamy kotły gazowe jednofunkcyjne m.in. w klasie energetycznej A. Można je zamontować zarówno w niewielkich, jak i większych budynkach. Posiadają różne wymiary, które można dopasować pod możliwości metrażowe. Ze względu na swój atrakcyjny design nadają się do montażu zarówno do kuchni - np. w zabudowie z szafkami lub do łazienki. Nie ma też żadnych ograniczeń ilościowych tych urządzeń - każdy użytkownik może zainstalować tyle, ile uzna za potrzebne.

Kotły gazowe jednofunkcyjne mają także szeroki zakres modulowania mocy, który można regulować pod indywidualne potrzeby. To także urządzenia, które wyróżniają się bardzo cichą pracą. Dodatkowo czujnik temperatury wody kontroluje temperaturę wody, która została nastawiona i steruje pracą kotła gazowego. Uruchamia go w sytuacji, gdy temperatura zacznie spadać poniżej tej, która została założona.

Kotły gazowe jednofunkcyjne - ciche i bezpieczne

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami tych urządzeń zgromadzonymi w naszym sklepie. Warto wiedzieć, że kotły gazowe jednofunkcyjne mogą m.in. współpracować również z systemami solarnymi oraz pompami ciepła typu powietrze/woda do ciepłej wody użytkowej. Zimą ich zadanie polega na dogrzewaniu wody, gdy jest niewiele słońca lub gdy panuje zbyt niska temperatura. Zaletą kotłów gazowych jednofunkcyjnych jest również to, że mogą pracować także z modułami wielostrefowymi do systemów grzewczych.

Oferowane przez nas kotły gazowe jednofunkcyjne należą do urządzeń o długiej żywotności. Nie są również urządzeniami trudnymi w obsłudze - posiadają czytelny panel sterowania. Bez problemu więc każdy poradzi sobie z ich programowaniem i regulowaniem mocy. Cechuje je także bardzo niskie zużycie energii elektrycznej, o czym można przeczytać w danych technicznych poszczególnych modeli z naszej oferty. Kotły gazowe jednofunkcyjne wyposażone zostały ponadto w kompletny system zabezpieczeń.

Dla osób ceniących sobie wysoki komfort ciepłej wody, będącej jednocześnie w kilku różnych odbiornikach i mających odpowiednio dużo miejsca do tego, aby je zamontować, kotły gazowe jednofunkcyjne są idealnym rozwiązaniem. To nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, które nie są również trudne w serwisowaniu.

Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz! Chętnie na nie odpowiemy - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl