Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Gazowe dwufunkcyjne

Kotły gazowe 2 funkcyjne

Rozwiązanie techniczne, jakie zastosowano w kotłach gazowych 2-funkcyjnych, pozwala uzyskać dwie korzyści, dzięki jednemu urządzeniu. Z jednej strony bowiem zapewnia się w domu lub w mieszkaniu ciepło w ramach centralnego ogrzewania, a z drugiej strony - ciepłą wodę użytkową. Jeśli ktoś właśnie takiego rozwiązania poszukuje na swoje potrzeby, to nasza oferta kotłów gazowych 2 funkcyjnych sprawdzonych marek jest z pewnością tym, czego potrzebuje. Zaproponować możemy zarówno kondensacyjne, jak i z zasobnikiem czy otwartą lub zamkniętą komorą spalania. Wybór ostatecznego wariantu zależeć będzie od oczekiwań klienta, a przy jego dostosowaniu można liczyć na wsparcie z naszej strony. W naszym sklepie zatrudniamy ekspertów w zakresie różnych urządzeń grzewczych, którzy służą swoją wiedzą techniczną.

Woda w tego typu urządzeniu podgrzewana jest w sposób przepływowy. Bezpośrednio dociera do punktu poboru wody w przypadku ciepłej wody użytkowej. Czas podgrzewania z reguły wynosi 30 sekund.

Kotły gazowe 2 funkcyjne montuje się zazwyczaj w małych budynkach lub mieszkaniach, gdzie znajduje się jeden lub dwa punkty czerpalne wody - np. kuchnia i łazienka. Odległość od urządzenia do najbardziej oddalonych punktów poboru wody nie powinna jednak przekraczać 8 m. Można je także połączyć z zewnętrznym podgrzewaczem pojemnościowym. Sam montaż kotłów dwufunkcyjnych na gaz jest łatwy i tani.

Kotły gazowe 2 funkcyjne - podwójna korzyść

Latem zadaniem kotłów gazowych 2 funkcyjnych jest głównie podgrzewanie wody do celów użytkowych, a zimą z kolei - ogrzewanie mieszkania czy domu. Nie trzeba się więc martwić o dodatkowe rozwiązania w tym zakresie. Dodatkowo ich gabaryty są niewielkie, gdyż magazynują tylko podgrzewaną wodę - nie zajmują więc dużo miejsca. Można je zamontować np. pomiędzy szafkami w kuchni albo zabudować w łazience.

Zapewniamy, że nasze kotły gazowe 2 funkcyjne pozwalają uzyskać stałą temperaturę wody użytkowej. Podgrzewanie wody ma miejsce dopiero wtedy, gdy odkręcany jest kurek z ciepłą wodą. Dzięki temu nie ciepła woda nie jest na darmo gromadzona i nie powoduje to dodatkowych kosztów czy strat ciepła. Wyposażone są również m.in. w funkcję antyzamarzania. elektroniczny zapłon z jonizacyjną kontrolą płomienia. Wbudowano w nie nowoczesny i przejrzysty panel sterowania. Na specjalnym wyświetlaczu ukazują się wszystkie funkcje kotła jak np.: temperatura, ciśnienie, aktualny stan pracy kotła czy kody błędów, jakie wystąpiły. Można na nim także odczytać nastawione parametry pracy.

Kotły gazowe 2 funkcyjne gwarantują długotrwałą i bezawaryjną pracę. Wybierając je jako rozwiązanie w swoim domu lub mieszkaniu, zyskuje się optymalne koszty eksploatacji. Dodatkowo są to urządzenia nieskomplikowane w serwisowaniu.

Zamawiając kotły gazowe 2 funkcyjne kupuje się praktycznie całą instalację grzewczą. Biorąc pod uwagę ich cenę, z pewnością jest to bardziej ekonomiczny wydatek.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl