Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Produkty Ferro

Najwyższej jakości armatura łazienkowa i kuchenna to specjalność firmy Ferro. Baterie umywalkowe, baterie prysznicowe, baterie zlewozmywakowe czy zlewozmywaki Ferro to produkty, które sprzedajemy od lat, wpisujące się w różne oczekiwania klientów. Nasz sklep to miejsce, gdzie znajdziesz ciekawy wybór propozycji tej firmy, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. W ofercie posiadamy m.in. różnego rodzaju jednootworowe baterie Ferro, które nadają się do montażu w ścianie lub tzw. stojącego (mocowanie w zlewie lub w blacie) z jednym lub dwoma uchwytami, z wylewką różnej długości, o różnym kształcie - obrotowa lub stałą. Są osoby, które wolą uzyskać odpowiedni strumień wody oraz jej określoną temperaturę jednym gestem. To dla nich właśnie najlepszą opcja będą jednouchwytowe baterie umywalkowe, zlewozmywakowe czy prysznicowe. W przypadku baterii zlewozmywakowych lub umywalkowych trzeba wziąć pod uwagę również wysokość i długość wylewki, aby mycie głowy, naczyń, nalewanie wody do wazonu czy płukanie produktów spożywczych było wygodne.

Ciekawym rozwiązaniem wśród baterii Ferro są także baterie prysznicowe termostatyczne, które mają dwa pokrętła i są szczególnie polecane w przypadku rodzin z dziećmi. Dają nie tylko oszczędność wody, ale przede wszystkim „czuwają” nad tym, aby nie przekroczyła ona bezpiecznej granicy 38 stopni C i nie poparzyła użytkowników. Niektóre modele baterii prysznicowych Ferro dostępne są dodatkowo z zestawem natryskowym np. punktowym.

FERRO  BASIC BBC11 FERRO  BASIC BBC11 FERRO BASIC BBC11
Producent: Ferro
Cena: 209,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG1BL CZARNA BEZ KPL NATRYSK. FERRO ALGEO BAG1BL CZARNA BEZ KPL NATRYSK. FERRO ALGEO BAG1BL CZARNA BEZ KPL NATRYSK.
Producent: Ferro
Cena: 274,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2 FERRO ALGEO BAG2 FERRO ALGEO BAG2
Producent: Ferro
Cena: 169,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 253,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 170,50 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG3 FERRO ALGEO BAG3 FERRO ALGEO BAG3
Producent: Ferro
Cena: 259,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4
Producent: Ferro
Cena: 249,00 zł
FERRO ALGEO BAG5 FERRO ALGEO BAG5 FERRO ALGEO BAG5
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG8 FERRO ALGEO BAG8 FERRO ALGEO BAG8
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC3 FERRO BASIC BBC3 FERRO BASIC BBC3
Producent: Ferro
Cena: 159,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC5 FERRO BASIC BBC5 FERRO BASIC BBC5
Producent: Ferro
Cena: 159,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC77 FERRO BASIC BBC77 FERRO BASIC BBC77
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
szt.
FERRO BASIC BST11 FERRO BASIC BST11 FERRO BASIC BST11
Producent: Ferro
Cena: 339,00 zł
szt.
FERRO BATERIA DO ZIMNEJ WODY Z39 FERRO BATERIA DO ZIMNEJ WODY Z39 FERRO BATERIA DO ZIMNEJ WODY Z39
Producent: Ferro
Cena: 99,00 zł
szt.
FERRO BRADO BBO1 FERRO BRADO BBO1 FERRO BRADO BBO1
Producent: Ferro
Cena: 278,00 zł
szt.
FERRO CASSINO BCS4VL FERRO CASSINO BCS4VL FERRO CASSINO BCS4VL
Producent: Ferro
Cena: 299,00 zł
szt.
FERRO CASSINO BCS7VL FERRO CASSINO BCS7VL FERRO CASSINO BCS7VL
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.

Urządź z nami swoją kuchnię lub łazienkę

Biorąc pod uwagę jak szeroki wybór produktów marki Ferro, w naszym sklepie z pewnością każdemu uda się dobrać coś z propozycji tej firmy. Oprócz wspomnianych już baterii zlewozmywakowych, prysznicowych czy umywalkowych zachęcamy do wyboru granitowego lub stalowego zlewozmywaka Ferro. W zależności od potrzeb oraz miejsca w kuchni dopasować można zlew z jedną komorą i ociekaczem lub dwoma komorami. Oba rodzaje dostępne są w naszym asortymencie w wielu rozmiarach oraz w różnych odcieniach - od jasnego piasku aż po klasyczną czerń. Warto dodać, że ta ostatnia z pewnością jest niekonwencjonalnym rozwiązaniem, przyciągającym wzrok.

Jeśli chodzi o sam materiał z jakiego wykonane są zlewozmywaki Ferro to zarówno granit, jak stal szlachetna są odporne na korozje, zarysowania, odbicia, jak również środki chemiczne czy wysoką temperaturę. Niektóre modele są dodatkowo antyseptyczne, czyli zapobiegają powstawaniu i rozwojowi bakterii.

Oferowane przez nasz sklep zlewozmywaki Ferro mogą być różnie montowane. Są bowiem modele tzw. wpuszczane, czyli montowane w specjalnym otworze wykonanym w blacie kuchennym. Jest to najczęściej wybierany sposób mocowania zlewozmywaków. Oprócz tego polecamy zlewy, które są nakładane lub podwieszane (podbudowywane - instaluje się je od dołu.

Chcesz w niebanalny sposób podkreślić oryginalny charakter mieszkalnej aranżacji? Nowoczesna lub tradycyjna kuchnia czy łazienka - z produktami Ferro urządzisz każde z tych wnętrz wyjątkowo i niepowtarzalnie.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl