Sklep instalacyjny
DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH OD 100 ZŁ DO KOŃCA KWIETNIA!
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Baterie umywalkowe Ferro

Bateria umywalkowa to jeden z elementów, którym w ciekawy sposób może dopełnić każdą aranżację łazienkową. Trzeba tylko dobrać właściwy model. Nasz sklep instalacyjny proponuje różne rozwiązania w tym zakresie. Baterie umywalkowe Ferro to przykład klasycznego i nowoczesnego wzornictwa, który można wykorzystać do aranżacji własnej łazienki. W zależności od tego, gdzie dana bateria ma zostać zamontowana polecić możemy stojące (tzw. sztorcowe) lub montowane w ścianie. Pierwsze z nich zamontować można zarówno na blacie, jak i umocować na obrzeżu umywalki lub w podłodze. Ostateczny wybór baterii umywalkowych Ferro zależeć jednak będzie w głównej mierze od tego, jak rozwiązana została kwestia przyłączy wody. W naszej kolekcji można znaleźć baterie umywalkowe Ferro o stałej lub ruchomej (obrotowej) wylewce, jednootworowe. Niektóre modele wyposażone zostały dodatkowo w system łatwego usuwania kamienia wapiennego FerroEasyClean, a większość posiada w komplecie także automatyczny korek. Do wyboru są baterie umywalkowe Ferro z jednym lub dwoma uchwytami z ceramicznymi głowicami. Pierwsza opcja pozwala na ustawienie od razu jednego strumienia wody o określonej temperaturze. Drugi wariant posiada z reguły dwa pokrętła - jedno jest odpowiedzialne za ciepłą, a drugie - za zimną. 

FERRO ALGEO BAG2 FERRO ALGEO BAG2 FERRO ALGEO BAG2
Producent: Ferro
Cena: 169,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 253,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 170,50 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG3 FERRO ALGEO BAG3 FERRO ALGEO BAG3
Producent: Ferro
Cena: 259,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC3 FERRO BASIC BBC3 FERRO BASIC BBC3
Producent: Ferro
Cena: 159,00 zł
szt.
FERRO BATERIA DO ZIMNEJ WODY Z39 FERRO BATERIA DO ZIMNEJ WODY Z39 FERRO BATERIA DO ZIMNEJ WODY Z39
Producent: Ferro
Cena: 99,00 zł
szt.
FERRO STANDARD BST2 FERRO STANDARD BST2 FERRO STANDARD BST2
Producent: Ferro
Cena: 158,00 zł
FERRO STANDARD BST3 FERRO STANDARD BST3 FERRO STANDARD BST3
Producent: Ferro
Cena: 159,00 zł
FERRO ZICCO BZI2BL CZARNA FERRO ZICCO BZI2BL CZARNA FERRO ZICCO BZI2BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 180,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC2 FERRO BASIC BBC2
Producent: Ferro
Cena: 109,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM2 FERRO SMILE BSM2
Producent: Ferro
Cena: 136,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM3 FERRO SMILE BSM3
Producent: Ferro
Cena: 170,00 zł
szt.

Umywalki i baterie umywalkowe - nierozerwalny duet

Baterie umywalkowe Ferro od lat są bardzo chętnie kupowane przez klientów. Jest to bowiem sprawdzona marka, a jej wyroby to gwarancja długoletniego użytkowania. Jeśli podobają Ci się Ferro baterie umywalkowe - poznaj ich szczegółowe dane techniczne. Montaż tego typu sprzętu nie jest trudny. Każdy z dostępnych produktów jest wysokiej jakości, elegancki w najbardziej uniwersalnym kolorze, jakim jest chrom. Wybierz idealny dla siebie model - a jeśli masz z tym problem, to zatrudnieni w naszym sklepie specjaliści chętnie Ci doradzą.

Na koniec jeszcze jedna ważna zasada - bateria nierozerwalnie związana jest z umywalką. Dlatego zawsze trzeba ją dopasować i pod względem estetycznym i technicznym pod zlew w łazience. Obie te rzeczy powinny mieć te proporcjonalne względem siebie rozmiary, aby zbyt mała bateria nie wyglądała nieco dziwnie na tle dużej umywalki. Chodzi tu też o funkcjonalność - aby można było swobodnie np. umyć głowę czy nalać wodę do miski lub wazonu. Dlatego odległość dzieląca baterię od dna umywalki wynosząca co najmniej kilkanaście centymetrów jest tu jak najbardziej wskazana.

Jeśli jeszcze masz jakieś pytania - czekamy na nie mailowo telefonicznie lub osobiście w naszym sklepie instalacyjnym, którego siedziba znajduje się w Poznaniu.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl