Sklep instalacyjny

Produkty Deante

Szukasz funkcjonalnych, a jednocześnie designerskich produktów czołowych producentów w zakresie kuchennej armatury? W takim razie doskonale trafiłeś, bo w sklepie Mikas w Poznaniu możemy zaproponować Ci m.in. zlewozmywaki i baterie zlewozmywakowe Deante. To marka ceniona i sprawdzona, która oferuje produkty wytrzymałe i wysokiej jakości. Jej wyroby są odporne na różnego rodzaju zanieczyszczenia, środki chemiczne, wysoką temperaturę, korozję, mechaniczne uszkodzenia. Zaglądając do tej zakładki można skompletować oryginalny i trwały zestaw do kuchni. Oprócz bowiem różnych zalet technicznych Deante baterie czy zlewozmywaki wpisują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz kuchennych. Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych wzorach, rozmiarach oraz kolorach.

Decydując się na wybór jakiegokolwiek z naszych rozwiązań trzeba wiedzieć jak często będzie się korzystało z tego typu urządzeń i głównie pod tym kątem dobrać odpowiedni zestaw. Nie wszyscy bowiem dysponują zmywarką i wówczas muszą raczej pomyśleć o dwukomorowym zlewozmywaku albo odpowiednią ilością miejsca - w takim przypadku najlepszą opcją jest jednokomorowy zlew z ociekaczem. Poznaj nasze propozycje zlewozmywaków i baterii zlewozmywakowych Deante!

DEANTE ASTER WYCIĄGANA WYLEWKA BCA_072M DEANTE ASTER WYCIĄGANA WYLEWKA BCA_072M
Producent: Deante
Cena: 299,00 zł
szt.
DEANTE ASTER WYCIĄGANA WYLEWKA BCA_B730 DEANTE ASTER WYCIĄGANA WYLEWKA BCA_B730
Producent: Deante
Cena: 425,00 zł
szt.
DEANTE ASTER WYLEWKA "F" BCA_066M DEANTE ASTER WYLEWKA "F" BCA_066M
Producent: Deante
Cena: 209,00 zł
szt.
DEANTE CUBIC BDD_041M DEANTE CUBIC BDD_041M
Producent: Deante
Cena: 309,00 zł
szt.
DEANTE CUBIC Z ZAMKNIĘCIEM ODPŁYWU BDD_021M DEANTE CUBIC Z ZAMKNIĘCIEM ODPŁYWU BDD_021M DEANTE CUBIC Z ZAMKNIĘCIEM ODPŁYWU BDD_021M
Producent: Deante
Cena: 397,00 zł
szt.
DEANTE CYNIA BCY_010M DEANTE CYNIA BCY_010M
Producent: Deante
Cena: 239,00 zł
szt.
DEANTE CYNIA BCY_021M DEANTE CYNIA BCY_021M DEANTE CYNIA BCY_021M
Producent: Deante
Cena: 190,00 zł
szt.
DEANTE CYNIA BCY_040M DEANTE CYNIA BCY_040M
Producent: Deante
Cena: 169,00 zł
szt.
DEANTE DALIA BED_062M DEANTE DALIA BED_062M
Producent: Deante
Cena: 209,00 zł
szt.
DEANTE DESZCZOWNIA DO KOMPLETOWANIA Z BATERIĄ - NEMO DEANTE DESZCZOWNIA DO KOMPLETOWANIA Z BATERIĄ - NEMO DEANTE DESZCZOWNIA DO KOMPLETOWANIA Z BATERIĄ - NEMO
Producent: Deante
Cena: 165,00 zł
szt.
DEANTE FLOKS BCF_010 DEANTE FLOKS BCF_010
Producent: Deante
Cena: 349,00 zł
szt.
DEANTE FLOKS BCF_040M DEANTE FLOKS BCF_040M
Producent: Deante
Cena: 249,00 zł
szt.
DEANTE FLOKS PODWYŻSZONY KORPUS BCF_020K DEANTE FLOKS PODWYŻSZONY KORPUS BCF_020K
Producent: Deante
Cena: 279,00 zł
szt.
DEANTE FLOKS ZAMKNIĘCIE ODPŁYWU BCF_021M DEANTE FLOKS ZAMKNIĘCIE ODPŁYWU BCF_021M
Producent: Deante
Cena: 212,00 zł
szt.
DEANTE HIACYNT BIAŁA PODWYŻSZONY KORPUS BQH_W21K DEANTE HIACYNT BIAŁA PODWYŻSZONY KORPUS BQH_W21K
Producent: Deante
Cena: 409,00 zł
szt.
DEANTE HIACYNT BQH_010M DEANTE HIACYNT BQH_010M
Producent: Deante
Cena: 389,00 zł
szt.
DEANTE HIACYNT BQH_040M DEANTE HIACYNT BQH_040M
Producent: Deante
Cena: 339,00 zł
szt.

Klasyka i nowoczesność - baterie i zlewozmywaki do każdej aranżacji

Bez względu na to jak masz urządzoną kuchnię z naszych propozycji baterii i zlewozmywaków Deante z pewnością dopasujesz coś pod jej stylizacje. Uniwersalny odcień chromu, ognista czerwień, ciepły pomarańcz, klasyczna czerń… - baterie zlewozmywakowe Deante to szeroka paleta kolorów, która znacznie ożywi Twoją kuchnię. Gwarantujemy też różne wylewki m.in. w kształcie litery „U”, „F”. Dostępne są modele obrotowe (ruchome) i nieruchome. Wszystkie są łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości.

Jeśli natomiast chodzi o zlewozmywaki Deante to zaproponować możemy jednokomorowe (najczęściej w komplecie z ociekaczem, na którym można m.in. kroić produkty spożywcze, suszyć naczynia itd.) lub składające się z dwóch komór. Wykonane zostały z takich materiałów jak granit lub stal szlachetna, co gwarantuje, że będzie można je długo użytkować. Staraliśmy też urozmaicić naszą ofertę pod względem kształtów. Dlatego znajdują się w niej zlewozmywaki Deante okrągłe, prostokątne i kwadratowe. I w tym przypadku również dysponujemy modelami w różnych odcieniach: piasku, grafitu, czerni, stali.

Jeżeli natomiast chodzi o sposób montażu to dysponujemy modelami nakładanymi na szafkę, wpuszczanymi w blat kuchenny lub podwieszanymi pod blat kuchenny.

Pamiętaj, że Poznań to miasto, w którym znajdziesz nasz sklep, a w nim najlepszy wybór tego zlewozmywaków i baterii zlewozmywakowych Deante!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl