Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Części zamienne do kuchenek

Wewnętrzna instalacja gazowa powinna zostać zaprojektowana w ten sposób, aby spełniała wszelkie rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. W tym celu niezbędne są wysokiej jakości części do instalacji gazowych, które zapewnią bezpieczną eksploatację kuchenki, podgrzewacza wody czy kotła. Należy pamiętać, że lokalizacja części do instalacji gazowych nie może być dowolna. Istotne jest również to, by przed każdym tego typu urządzeniem znajdował się zawór, który w razie konieczności umożliwi szybkie odcięcie dopływu gazu. Spośród najważniejszych części przeznaczonych do instalacji gazowych należy wyróżnić przede wszystkim elektrozawory, trójniki, konektory, a także dysze gazowe.

KOŁPAKI PALNIKA SOMI KOŁPAKI PALNIKA SOMI
Cena: 88,00 zł
szt.
NAKRYWKA PALNIKA SOMI NAKRYWKA PALNIKA SOMI
Cena: 90,00 zł
szt.
DYSZE DO KUCHENKI DYSZE DO KUCHENKI
Cena: 25,00 zł
szt.
KOŁPAK PALNIKA BSI KOŁPAK PALNIKA BSI
Cena: 123,00 zł
szt.
KOŁPAKI PALNIKA SABAF EXTRA KOŁPAKI PALNIKA SABAF EXTRA
Cena: 133,50 zł
szt.
KOŁPAKI PALNIKA STARY SABAF KOŁPAKI PALNIKA STARY SABAF
Cena: 100,00 zł
szt.
NAKRYWKA PALNIKA BSI NAKRYWKA PALNIKA BSI
Cena: 89,00 zł
szt.
NAKRYWKI PALNIKA SABAF EXTRA NAKRYWKI PALNIKA SABAF EXTRA
Cena: 97,00 zł
szt.
NAKRYWKI PALNIKA STARY SABAF NAKRYWKI PALNIKA STARY SABAF
Cena: 77,00 zł
szt.
STABILIZATORY PALNIKA  STARY SABAF STABILIZATORY PALNIKA STARY SABAF
Cena: 140,00 zł
szt.

Po co dysze gazowe?

Dysze zaliczane są do akcesoriów gazowych. Umieszczane są one w palnikach. To za ich pośrednictwem gaz dostarczany jest do tychże palników. Mają różne rozmiary. Zależne są one od wielkości palnika, w którym zostaną umieszczone. Istotna jest też marka danej kuchenki – do każdej bowiem pasują inne, specjalnie przygotowywane dysze.

Dysza do wymiany

Co w takiej sytuacji? Oczywiście, konieczna jest ich wymiana. „Zabiegu” tego można dokonać samodzielnie, a można też poprosić o pomoc profesjonalistę, czyli instalatora zajmującego się zawodowo instalacjami gazowymi. Bardzo ważne jest to, żeby, kupując nowa dyszę, wybrać nie tylko odpowiedni jej rozmiar, ale także właściwy model. Zależny on jest oczywiście od typu kuchenki. Tylko wtedy, gdy zwrócimy uwagę na te dwa czynniki, nowa dysza będzie funkcjonowała poprawnie i zacznie w należyty sposób spełniać swoją rolę. Podczas samego procesu wymiany niezmiernie ważne jest zwrócenie uwagi na kwestie związane z bezpieczeństwem. Potrzebna jest tutaj dalece posunięta dokładność i wysoka precyzja. Mamy w końcu do czynienia z instalacją gazową i o tym musimy cały czas pamiętać.

Poznań – gdzie kupić dysze gazowe?

Odpowiedź na pytanie dotyczące tego, gdzie kupić dysze gazowe, wbrew pozorom jest naprawdę prosta. No bo przecież, gdzie dokonać takiego zakupu, jak nie w sklepie z odpowiednim asortymentem? Taki właśnie asortyment oferuje sklep Mikas Instalacje s.c. w Poznaniu. Na jego stronie internetowej, w zakładce „Akcesoria gazowe” znaleźć można, między innymi właśnie dysze gazowe. Wśród całego asortymentu akcesoriów gazowych znaleźć można także gazomierze, reduktory, szafki i skrzynki gazowe. Przy zakupie wszelkich elementów związanych z instalacjami gazowymi szczególnie ważne jest zwracanie uwagi na ich jakość, a tę sklep Mikas jak najbardziej może zapewnić – i to na najwyższym poziomie. Gdy potrzebna jest zmiana dysz lub całkowita wymiana gazu, zespół Mikas oferuje rzetelną obsługę. Nikomu natomiast chyba nie trzeba tłumaczyć tego, że instalacja gazowa to instalacja dość szczególna, również pod względem bezpieczeństwa, dlatego też trzeba zrobić wszystko, żeby to należyte bezpieczeństwo zachować – również w przypadku eksploatacji dysz oraz ich zakupu i wymiany na nowe. Warto pamiętać o zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa, zabierając się samodzielnie za wymianę zużytych dysz lub też zlecając to działanie profesjonaliście zawodowo zajmującemu się montażem i naprawą instalacji gazowych oraz ich poszczególnych elementów.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl