Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Produkty Termet

W naszym sklepie zamówić można wyłącznie sprawdzone rozwiązania w zakresie instalacji centralnego ogrzewania firmy Termet, które działają z reguły w oparciu o kotły gazowe. To urządzenia, które spełniają najwyższe standardy jakościowe, bezpieczne dla użytkowników oraz przyjazne dla środowiska. Kotły gazowe Termet zapewniają ciepło w domach jednorodzinnych oraz budynkach wielorodzinnych. Ponieważ jest to już sprzęt nowoczesny, ich obsługa jest niezwykle prosta i wymaga niewielkiego zaangażowania czasu oraz uwagi docelowych użytkowników. Instalacje Termet z powodzeniem mogą zastąpić dotychczasowe rozwiązania w zakresie ogrzewania centralnego. Polecane w naszym sklepie kotły gazowe Termet mogą być wykorzystywane nie tylko do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, ale także do ogrzewania domu czy mieszkania. Zastosowane rozwiązania techniczne wpływają na to, że można je użytkować bezawaryjnie przez wiele lat. Do tego nie wiążą się z wysokimi kosztami eksploatacji. Serwisowanie instalacji gazowych również nie należy do skomplikowanych czynności.

Nowoczesne kotły gazowe Termet dostępne są w wysokiej klasie energetycznej i cechuje je wysoka efektywność. Część modeli wykorzystuje technikę kondensacji, dzięki której odzyskuje się znaczną część ciepła. Tym właśnie różnią się od tradycyjnych kotłów gazowych, w których ciepło bezpowrotnie ucieka przez komin.

Zapraszamy do przejrzenia całej oferty podgrzewaczy wodnych - służymy pomocą przy wyborze instalacji Termet!

KOCIOŁ ECOCONDENS INTEGRA COMFORT 25 KOCIOŁ ECOCONDENS INTEGRA COMFORT 25 KOCIOŁ ECOCONDENS INTEGRA COMFORT 25
Producent: Termet
Cena: 8 100,00 zł
szt.
ANODA ZASOBNIKA C.W.U Z1960080103 INTEGRA ANODA ZASOBNIKA C.W.U Z1960080103 INTEGRA
Producent: Termet
Cena: 173,00 zł
szt.
CZUJNIK TEMPERATURY Z USZCZELKĄ Z0560910000 CZUJNIK TEMPERATURY Z USZCZELKĄ Z0560910000
Producent: Termet
Cena: 63,00 zł
szt.
ELEKTRODA G19-01/02 Z038002002 TERMET ELEKTRODA G19-01/02 Z038002002 TERMET ELEKTRODA G19-01/02 Z038002002 TERMET
Producent: Termet
Cena: 40,00 zł
szt.
ELEKTRODA JONIZUJĄCA G19-02 Z0380020001 TERMET ELEKTRODA JONIZUJĄCA G19-02 Z0380020001 TERMET
Producent: Termet
Cena: 38,50 zł
szt.

Ekonomiczne i ekologiczne kotły gazowe Termet - wydajne ogrzewanie

W naszej ofercie dostępnych jest wiele propozycji kotłów gazowych Termet. Przy wyborze ostatecznego rozwiązanie można liczyć na poradę techniczną ze strony naszych fachowców. Od wielu lat już bowiem sprzedajemy instalacje gazowe i śledzimy wszystkie trendy pojawiające się na rynku. Termet jako jeden z czołowych producentów kotłów gazowych zaprojektował wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Dlatego dziś nie jest już problemem dopasować najbardziej wydajne i najodpowiedniejsze piece do potrzeb klientów.

Oferujemy kotły gazowe jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne, które wykorzystują efekt kondensacji do celów grzewczych. Do pierwszych z nich najczęściej podłącza się zasobnik wody ciepłej wody użytkowej, aby uzyskać jeszcze większy komfort korzystania z niej. A woda pobierana może być dowolnym strumieniu, ponieważ jest cały czas magazynowana. Do podgrzewania wody często też wykorzystuje się w tym przypadku urządzenia bazujące na odnawialnych źródłach energii, w których również specjalizuje się firma Termet. Z kolei dwufunkcyjne kotły gazowe to jedno rozwiązanie, a dwie korzyści - poza ciepłą wodą użytkową zyskuje się także centralne ogrzewanie. To urządzenia kompaktowe, które nie zajmują wiele miejsca i spokojnie mogą dołączyć do zabudowy szafkowej w kuchni czy w łazience.

Dodatkowo - poza samymi kotłami gazowymi Termet - możemy zaproponować niezbędne do ich funkcjonowania akcesoria. Instalacje firmy Termet - wodne czy gazowe - sprawdzą się w każdym domu!

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl