Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Baterie zlewozmywakowe - kuchenne

Kuchnia, to miejsce, gdzie obowiązkowym elementem wyposażenia jest zlewozmywak z baterią. Dziś można przebierać i wybierać w różnorodności estetycznie zaprojektowanych zarówno zlewów jedno czy dwukomorowych, jak i samych baterii do nich. Obie te rzeczy dostępne są również w naszym asortymencie. Stawiamy na produkty łączące w sobie oryginalny design oraz funkcjonalność. Dlatego zaopatrzyć się u nas można w zlewozmywaki czy baterie zlewozmywakowe takiej marki jak Ferro, Deante, KFA, Kludi i wielu innych. Oferujemy baterie jedno lub dwuuchwytowe, naścienne - montowane do ściany i stojące, które instaluje się na blacie albo otworze zlewozmywaka i do mocowania w ścianie. Dzięki temu, że są wykonane z różnych materiałów można dopasować je do zlewów chromowanych, ceramicznych lub granitowych. Zagwarantować możemy modele posiadające solidne głowice ceramiczne oraz z ekologicznymi symbolami. Te ostatnie dodatkowo wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami wpływającymi realnie na mniejsze zużycie wody.

Prezentowane w naszym sklepie baterie zlewozmywakowe kuchenne i łazienkowe są zróżnicowane cenowo oraz różnią się ze względu na stylistykę, materiał z jakiego zostały wykonane czy sposób montażu. Warto zapoznać się z każdą z nich, aby znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla siebie.

FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4
Producent: Ferro
Cena: 249,00 zł
FERRO ALGEO BAG5 FERRO ALGEO BAG5 FERRO ALGEO BAG5
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
FERRO ALGEO BAG8 FERRO ALGEO BAG8 FERRO ALGEO BAG8
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC5 FERRO BASIC BBC5 FERRO BASIC BBC5
Producent: Ferro
Cena: 159,00 zł
szt.
FERRO CASSINO BCS4VL FERRO CASSINO BCS4VL FERRO CASSINO BCS4VL
Producent: Ferro
Cena: 299,00 zł
szt.
FERRO STANDARD BST4 FERRO STANDARD BST4 FERRO STANDARD BST4
Producent: Ferro
Cena: 145,50 zł
FERRO STANDARD BST5 FERRO STANDARD BST5 FERRO STANDARD BST5
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
FERRO ZUMBA CZERWONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA CZERWONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA CZERWONA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA II CZARNA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA II CZARNA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA II CZARNA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 209,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA MIĘTOWA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA MIĘTOWA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA MIĘTOWA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA SZARA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA SZARA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA SZARA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ZUMBA ZIELONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA ZIELONA ELASTYCZNA WYLEWKA FERRO ZUMBA ZIELONA ELASTYCZNA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
INVENA VERSO Z WYLEWKĄ "L" BZ-82-L01-X INVENA VERSO Z WYLEWKĄ "L" BZ-82-L01-X
Producent: INVENA
Cena: 165,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM4 FERRO SMILE BSM4
Producent: Ferro
Cena: 129,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM5 FERRO SMILE BSM5
Producent: Ferro
Cena: 185,00 zł
szt.

Nowoczesne i tradycyjne baterie zlewozmywakowe Ferro

Wybór baterii i zlewozmywaka powinien być bardzo przemyślany. Jest to bowiem rzecz codziennego, wielokrotnego użytku. Postawić więc trzeba w pierwszej kolejności na ich funkcjonalność. Jednouchwytowe baterie to takie, w których za pomocą jednego uchwytu (jednego kurka) wybiera się zarówno temperaturę wody, jak i jej strumień. Często uważane są za wygodniejsze, gdyż ich obsługa wymaga użycia tylko jednej ręki. Z kolei dwuuchwytowe (z dwoma kurkami) posiadają już dwa pokrętła, dzięki którym można osobno wybrać wodę zimną i wodę ciepłą, jak również regulować intensywność strumienia wody. Kolejną ważną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze jest wylewka. W naszym asortymencie dostępne są modele o różnym zasięgu, ruchome i nieruchome, wysokie, jedno i kilku uchwytowe. Ich ostateczny dobór zależny będzie od tego, gdzie dana bateria ma się znajdować. W kuchni zapewne potrzebna będzie bardziej funkcjonalna (do napełnienia garnka, umycia talerzy, obmycia warzyw itd.) niż w łazience.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, które dostępne są w naszym sklepie. Jeśli będzie problem z dopasowaniem odpowiedniego modelu - oferujemy praktyczną poradę i pomoc. Kupując jakąkolwiek z naszych baterii do zlewozmywaków zyskujesz gwarancję niezawodnego użytkowania przez długi czas.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl