Sklep instalacyjny
DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH OD 100 ZŁ DO KOŃCA KWIETNIA!
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Kwalifikacje hydrauliczne Kwalifikacje hydrauliczne - szkolenia dla hydraulików i instalatorów

Podwyższanie kwalifikacji hydraulicznych i instalacyjnych

Wiele zawodów wymaga ciągłego doskonalenia, aby móc wykonywać pracę na rzecz klientów w sposób solidny i rzetelny. Nie inaczej jest w zakresie hydrauliki i tworzenia przeróżnych instalacji – wodociągowych, gazowych czy centralnego ogrzewania. W sklepach wciąż pojawiają się nowe urządzenia, których obsługa wymaga szerokiej wiedzy od hydraulików i instalatorów. Jeśli jej nie posiadają, nie będą w stanie poprawnie podłączyć kotła lub nie będą wiedzieli, jak zaprojektować instalację w domu klientów.

Co ma do zaoferowania w tej dziedzinie Poznań? Firma szkoleniowa Mikas

Hydraulicy i instalatorzy, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę w temacie swojej specjalizacji, mogą wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez firmę Mikas – sklep branży instalacyjnej, gazowej, sanitarnej i grzewczej z Poznania.

Sprzęt dla instalatorówFirma Mikas generalnie zajmuje się sprzedażą i wszechstronnym zaopatrywaniem swoich klientów w elementy instalacji gazowej, sanitarnej i grzewczej. Sklep mieści się w Poznaniu, ale funkcjonuje w całej Polsce, dzięki witrynie internetowej. Jednocześnie firma Mikas jest Regionalnym Ośrodkiem Szkoleniowym Autoryzowanych Instalatorów Firmy Termet. Na szkolenia organizowane przez firmę Mikas można zapisywać się telefonicznie lub mailowo. Ośrodek Szkoleniowy Mikas Instalacje organizuje w pełni bezpłatne szkolenia, w których w zasadzie każdy może wziąć udział. Prowadzi również szkolenia dla instalatorów w zakresie systemu instalacji zaciskowych gazowych Profipress G firmy Viega, jak i szkolenia z zakresu doskonalenia wyrobów firmy Rehau dotyczących instalacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej, w tym gruntowe powietrzne wymienniki ciepła.

Jak wygląda szkolenie dla hydraulików i instalatorów?

Narzędzie do instalacjiSzkolenie dla hydraulików i instalatorów w Poznaniu zorganizowane przez firmę Mikas będzie przeprowadzane przez specjalistów z firmy Termet. Po szkoleniach wszyscy uczestnicy otrzymają zaproszenie do krótkiego kursu dotyczącego systemu REHAU. W jego trakcie każdy instalator będzie mógł nabyć wiedzę na temat systemu raumulti oraz zdobyć odpowiedni certyfikat.

Status Autoryzowanego Instalatora Firmowego Termet

Każdy hydraulik czy instalator, który chciałby uzyskać status Autoryzowanego Instalatora Firmowego Termet musi spełnić kilka warunków, prócz uczestnictwa w wyżej wymienionym szkoleniu. Musi posiadać doświadczenie zawodowe z zakresu instalacji gazowych, poświadczone praktyką zawodową w tej samej branży. Powinien legitymować się aktualnymi uprawnieniami eksploatacyjnymi „E” w zakresie eksploatacji gazowych urządzeń i instalacji energetycznych. Konieczne będzie prowadzenie zarejestrowanej działalności gospodarczej w branży, wiedza z zakresu projektowania instalacji grzewczych, zasad doboru kotła oraz aktualnie obowiązującego Prawa Budowlanego. Kandydat na autoryzowanego instalatora firmowego Termet musi mieć oczywiście ukończone szkolenie organizowane przez producenta z zakresu gazowych urządzeń grzewczych Termet. Dzięki nabyciu wyżej wymienionego statusu, hydraulik czy instalator zyskuje certyfikat gwarantujący przyszłym jego klientom odpowiedni poziom usług w zakresie doboru oraz instalacji gazowych urządzeń grzewczych marki Termet. Zostaje umieszczony w ogólnopolskim wykazie Autoryzowanych Instalatorów Firmowych Termet, może brać udział w szkoleniach uzupełniających i seminariach, uzyskiwać bezpłatnie materiały reklamowe i marketingowe, kupować ze specjalnym rabatem urządzenia marki Termet, czy też mieć dostęp do informacji technicznej.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl