Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Kotły gazowe do c.o.

Do zapewniania ciepłej wody użytkowej w mieszkaniach i domach często wykorzystuje się kotły gazowe. To urządzenia grzewcze, które dzięki rozwoju technologii są również ciągle udoskonalane na potrzeby korzystających z nich osób. Są sprzętem znacznie bardziej wygodnym w użytkowaniu niż poprzednicy. Zaproponować możemy modele jedno- i dwufunkcyjne, ekologiczne - przyjazne środowisku, z zasobnikami w najwyższej klasie energetycznej. Wszystkie dostępne w ofercie naszego sklepu w Poznaniu kotły gazowe wyróżnia doskonała jakość i funkcjonalność oraz różnego rodzaju udogodnienia, jak np. czujnik temperatury zewnętrznej. Ich montaż dla instalatora oraz serwisanta i obsługa są bardzo proste. Posiadają bowiem elektroniczne wyświetlacze i nieskomplikowany panel sterowania. Użytkownicy nowych modeli kotłów mają dziś możliwość dokładnego kontrolowania sposobu działania kotłów gazowych i dostosowywania trybu ogrzewania do indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe m.in. dzięki szerokiemu zakresowi modulacji mocy. Część modeli dodatkowo może współpracować także z kolektorami słonecznymi, pompami ciepła typu powietrze/woda lub z zasobnikami c.w.u. przez zawór trójdrożny.

Atrakcyjny design kotłów gazowych oraz ich kompaktowy wymiar umożliwia wkomponowanie ich w aranżację praktycznie wszystkich kuchni czy łazienek.

KOCIOŁ ECOCONDENS INTEGRA COMFORT 25 KOCIOŁ ECOCONDENS INTEGRA COMFORT 25 KOCIOŁ ECOCONDENS INTEGRA COMFORT 25
Producent: Termet
Cena: 8 100,00 zł
szt.

Piece, podgrzewacze oraz kotły gazowe – sklep Poznań

Dobór właściwego urządzenia grzewczego, takiego jak podgrzewacz czy kocioł gazowy nie jest łatwą sprawą i potrafi przysporzyć wielu trudności. Poza wyborem rodzaju paliwa, warto też wziąć pod uwagę sposób przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kotły oraz podgrzewacze gazowe dostępne w ofercie sklepu Mikas w mieście Poznań zapewniają ciepłą wodę na bieżąco, ale niektóre modele mogą wymagać zamontowania specjalnego zasobnika. Warto podkreślić, ze kocioł gazowy z reguły jest urządzeniem o wyższej sprawności kondensacyjnej niż kocioł tradycyjny. Na rynku szczególnym zainteresowaniem cieszą się wysokiej jakości kotły gazowe Termet, z ofertą których można zapoznać się w sklepie Mikas.

W naszym sklepie w Poznaniu znajdą Państwo tanie junkersy (piece centralnego ogrzewania) oraz inne urządzenia grzewcze, wliczając kotły i piece gazowe, a także podgrzewacze elektryczne. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, dodatkowo chronioną gwarancją producenta. Proponujemy szeroki asortyment produktów centralnego ogrzewania marek takich, jak: Termet, Ariston, C&M, Saunier Dual, Junkers, Vaillant, Viessmann czy Galmet. - są to najbardziej renomowani producenci kotłów i grzejników wody użytkowej!

Dodatkowo w asortymencie naszego sklepu w mieście Poznań znajdują się pojemnościowe i przepływowe ogrzewacze elektryczne firm: Biawar, Galmet i Kospel

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl