Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Baterie prysznicowe

Dopasowanie właściwej baterii prysznicowej w łazience wymaga choć minimalnej znajomości rozwiązań, jakie można zastosować. Dla klientów przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji baterii prysznicowych - zarówno stojących (sztorcowych), jak i naściennych. Pierwsze montuje się w otworze w wannie, a drugie w ścianie nad wanną.

Polecamy także baterie prysznicowe termostatyczne dedykowane rodzinom z dziećmi. Ich fenomen polega na tym, że mają wbudowany w baterię termostat, który w bardzo krótkim czasie miesza wodę gorącą z zimną. W efekcie ma ona tyle stopni, na ile wcześniej ja ustawiliśmy. To bardzo bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu mamy gwarancję, że nie poparzymy się - również wtedy, gdy będzie awaria dopływu zimnej wody. W takiej sytuacji termostat zablokuje bowiem wypływ gorącej wody. Funkcja Safe Stop 38 stopni C to właśnie inaczej blokada gorącej wody. Baterie prysznicowe z termostatem mają najczęściej podwójne pokrętła.

Jeśli natomiast chodzi o ilość uchwytów, to do wyboru są m.in. baterie jednouchwytowe, które uważane są za bardziej ekonomiczne i wygodniejsze w użytku. Za pomocą jednej głowicy miesza się zimna i ciepła wodę. Jednym gestem można więc ustawić odpowiednią dla siebie temperaturę wody i jej strumień. Są jednak i tacy, którzy wolą tradycyjny model, czyli dwa uchwyty (dwa kurki).

DEANTE JOKO BOJ_040M DEANTE JOKO BOJ_040M
Producent: Deante
Cena: 109,00 zł
szt.
DEANTE VIGO BDW_040M DEANTE VIGO BDW_040M
Producent: Deante
Cena: 459,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA FERRO ALGEO BAG7BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 229,00 zł
szt.
FERRO BASIC BBC77 FERRO BASIC BBC77 FERRO BASIC BBC77
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
szt.
FERRO CASSINO BCS7VL FERRO CASSINO BCS7VL FERRO CASSINO BCS7VL
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO METALIA57 57060/1.0 FERRO METALIA57 57060/1.0 FERRO METALIA57 57060/1.0
Producent: Ferro
Cena: 239,00 zł
szt.
FERRO STANDARD BST77 FERRO STANDARD BST77 FERRO STANDARD BST77
Producent: Ferro
Cena: 175,00 zł
szt.
FERRO SMILE BSM77 FERRO SMILE BSM77
Producent: Ferro
Cena: 185,00 zł
szt.

Ekonomia i wygoda - znajdź model dla siebie

W naszym sklepie instalacyjnym z Poznania dostępne są baterie prysznicowe takich producentów jak Ferro, Deante czy Oras. To firmy, które od lat specjalizują się w armaturze łazienkowej i kuchennej, proponując szereg udogodnień dla jej użytkowników.

Wszystko bowiem zależy od tego, jakie kto ma upodobania i pod jakim kątem dopasowuje baterie prysznicowe. Dla wielu osób zapewne - poza względami praktyczno-ekonomicznymi - liczyć się będzie oryginalny design. Dziś producenci baterii prysznicowych prześcigają się w propozycjach. Również i w naszej ofercie nie brakuje produktów, które wpisują się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne trendy. Ceramika i chrom to najczęściej powtarzające się materiały wykorzystywane do ich zewnętrznych wykończeń.

Proponowane przez nas baterie prysznicowe posiadają również specjalne filtry chroniące przed zanieczyszczeniami.

W zależności od zapotrzebowania zaoferować możemy same baterie prysznicowe lub w komplecie z natryskiem np. punktowym. Każdy z produktów spełnia wszelkie wymogi higieniczne i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich propozycji sprawdzonych baterii prysznicowych. Jeśli nasuną się jakieś pytania - w każdej chwili służymy osobiście, mailowo lub telefonicznie odpowiedzią na nie.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl