Sklep instalacyjny
SKLEP CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.30-16.30

Instalacja gazowa Instalacja gazowa

Bezpieczna i funkcjonalna instalacja gazowa z Mikas Instalacje s.c.

W wielu domach funkcjonuje ogrzewanie gazowe, dużo osób korzysta także z instalacji gazowych, które bezpośrednio podłączane są do kuchenek jedno- lub kilku-palnikowych. Tego rodzaju instalacje wymagają wiele uwagi, gdyż niewłaściwie użytkowane mogą stwarzać zagrożenie dla domowników.

W trosce o bezpieczeństwo na terenie miasta Poznań i nie tylko, sklep internetowy proponuje zakup urządzenia jakim jest reduktor do gazu. Ten drobiazg znacznie wpływa na bezpieczeństwo i funkcjonalność instalacji. Reduktor butli do 11 kilogramów w sposób jednostopniowy redukuje ciśnienie gazu propan-butan. Warto dodać, iż reduktory proponowane przez sklep Mikas w Poznaniu dotyczą niewielkich systemów stosowanych w domach prywatnych lub w firmach. Małe butle z reduktorami nie są zwykle stosowane na większą skalę, np. na halach produkcyjnych itd.

Korzystając z butli gazowych z ręcznym otwieraniem i zamykaniem ujścia gazu, warto zaopatrzyć się we wspomniany reduktor. Dzięki temu codzienne używanie instalacji gazowej wiele zyska na bezpieczeństwie.

Jedno- i dwuczłonowy reduktor gazowy

Reduktor gazowyJeśli potrzebna jest tak zwana redukcja dwuczłonowa, wówczas należy zaopatrzyć się w reduktor większej butli. Reduktor o parametrach GW 21,8mm / GZ 3/8" wykonany jest z wytrzymałego i bezpiecznego mosiądzu.

Reduktory są bardzo proste w obsłudze, posiadają znaczniki, tak aby użytkownik bez problemu mógł je obsłużyć. Chcąc uzyskać więcej informacji na ten temat, warto zapytać o poradę fachowców obsługujących nasz sklep internetowy dla instalatorów.

Jak wiadomo, ogrzewanie gazowe na małych przestrzeniach bywa bardzo ekonomiczne i jest ciekawą alternatywą dla ogrzewania C.O. Dlatego też Mikas oferuje akcesoria do budowy i montażu instalacji gazowych w mniejszych jak i większych budynkach. Spora część asortymentu dotyczy także kuchenek gazowych podłączanych bezpośrednio do butli.

Reduktor do butli gazowej

Przenośne kuchenki gazowe powinny być bezpieczne, dlatego muszą być instalowane przez specjalistów z uprawnieniami. Warto także nabywać sprzęt z dobrych, sprawdzonych źródeł. Takim niewątpliwie jest sklep Mikas. Reduktory stabilizują ciśnienie w butli, w znacznym stopniu zwiększając bezpieczeństwo użytkowników.

Gazowe podgrzewacze wody marki Celsius to urządzenia, które montowane są w wielu łazienkach, szczególnie w domach jednorodzinnych oraz na działkach. Dzięki nim w łatwy sposób użytkownicy zapewniają sobie stały dostęp do ciepłej wody, tak istotnej w łazience czy też kuchni. Urządzenia te dostępne są w sklepie Mikas w wielu modelach różniących się parametrami. Dzięki temu każdy klient może odnaleźć taki produkt, jaki będzie spełniał jego wymogi oraz idealnie pasował do potrzeb. Podgrzewacze są bezpieczne w użytku, posiadają pokrętła ręczne regulujące i redukujące dopływ gazu.

Bardzo często użytkownicy maszynek na butlę z gazem mają kłopot ze znalezieniem części zamiennych takich jak dysze, kołpaki palnika, korpusy palnika oraz reduktory. Problem przestaje istnieć po odwiedzinach naszego sklepu internetowego , który zaopatruje instalatorów oraz osoby prywatne, poszukujące drobnych części do swoich urządzeń gazowych i nie tylko.

up do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl