Sklep instalacyjny

Skrzynki gazowe

Witamy Państwa w zakładce, w której znajduje się proponowana przez nas oferta stalowych oraz lakierowanych skrzynek gazowych o wymiarach 60cmx60cmx25cm. Modele dostępne w sklepie Mikas możliwe są do kupienia z tzw. plecami lub bez nich, wedle życzenia klienta z zamkiem zwykłym (patent) lub energetycznym. Dodatkowo mogą Państwo wybrać kolor szafki, jednak jest to opcja dodatkowa, którą trzeba uprzednio skonsultować ze sprzedawcą. Lakierowane metodą proszkową skrzynki gazowe metalowe dostępne są w tych samych wymiarach, co szafki szlifowane, w kolorach żółtym, szarym, brązowym lub dowolnym (paleta RAL) po uzgodnieniu szczegółów z firmą. Wszystkich zainteresowanych zakupem skrzynek gazowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Przezbrajanie urządzeń

Firma Mikas oprócz sprzedażą akcesoriów gazowych, takich jak skrzynki gazowe, gazomierze, reduktory, dysze oraz wiele innych, zajmuje się także dostosowywaniem urządzeń (np. kuchenek, kotłów, pieców) do wykorzystywania gazu wysokometanowego, a jako przedsiębiorstwo wywodzące się z Wielkopolski, aktywnie wspiera poznańskie gazownictwo. Wymiana gazu na nowy to proces, który pozwoli Państwu na ograniczenie zużycia energii oraz znaczne zaoszczędzenie na rachunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą firmy Mikas, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi wysoko wykwalifikowanymi pracownikami lub do wizyty w siedzibie naszego sklepu w Poznaniu. Polecamy się oraz życzymy Państwu udanych zakupów!

Funkcjonalne, metalowe skrzynki gazowe

W sklepie dostępne są szafki gazowe wykonane ze stali nierdzewnej. Produkty nie posiadają pleców, dzięki czemu ich montaż jest bardzo łatwy i nie sprawia nam większych problemów. Stal nierdzewna to tworzywo bardzo wytrzymałe na działanie czasu, różnego rodzaju substancji chemicznych, warunków atmosferycznych i, co najważniejsze, odporna na działanie ognia, co w kwestii szafek gazowych stanowi niewątpliwy atut. Dostępna jest również szafka z zabudowanymi plecami, a to, na jaki produkt się zdecydujemy jest uzależnione od indywidualnych preferencji klienta. Standardowe wymiary szafek ze stali nierdzewnej zapewniają bezproblemowe dopasowanie szafki do elementów instalacji gazowej wymagających obudowy. Zamknięcie szafki może przybierać standardową formę, na klucz oraz formę energetyczną, która do otworzenia wymaga specjalnego trójkątnego klucza.

Plastikowe szafki do gazu

Do wyboru klienta w asortymencie sklepu Mikas Instalacje S.C w Poznaniu dostępne są również plastikowe szafki gazowe. Szafki plastikowe stają się ostatnimi czasy coraz bardziej popularne, chociażby ze względu na fakt, że wyglądają bardziej estetycznie od tradycyjnych szafek wykonanych ze stali nierdzewnej. Każdy klient ma możliwość wyboru i zamówienia szafki z obudową lub bez obudowy pleców. Ponadto plastikowe produkty dostępne są w szerszej gamie barw, takich jak kolor żółty, brązowy, szary czy beżowy. Jest to niewątpliwy atut tego rodzaju produktów, biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób ceni sobie względy estetyczne kupowanych przez siebie akcesoriów, nawet w przypadku, kiedy nie są one przeznaczone do eksponowania w pomieszczeniach użytkowych, tak jak wygląda to w przypadku szafek gazowych. Szafki gazowe plastikowe wyposażone są w solidne drzwi i funkcjonalny zamek, który uniemożliwia dostęp do instalacji osobom trzecim.

Zakup tego rodzaju sprzętów jest niezbędny do przestrzegania wszystkich norm bezpieczeństwa i prawidłowego zabezpieczenia instalacji gazowej w każdym domu, w jakim ona się znajduje.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl