Sklep instalacyjny

SKLEP CZYNNY 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

8.30 - 16.30

Stalowe zlewozmywaki Ferro

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że zlew w kuchni to rzecz święta. Większość wykonywanych na co dzień zadań związanych z przygotowywaniem potraw czy sprzątaniem po gotowaniu odbywa się właśnie w nim. Zdarza się, że zlewozmywaka korzystamy nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Dlatego jego właściwy wybór jest tak istotna rzeczą. Ferro zlewozmywak to jedna z naszych propozycji, którą warto rozważyć. Polecamy produkty wykonane z stali nierdzewnej. Wykorzystane do ich produkcji materiały są niezwykle odporne na działanie zarówno środków chemicznych, jak i różnych produktów spożywczych. Dzięki temu każdy zlewozmywak Ferro z naszej kolekcji będzie funkcjonował bez szpecących plam. To produkt odporny również na zarysowania, uderzenia czy inne uszkodzenia mechaniczne, jak również wysoką temperaturę i nie przesiąkający zapachami. Stalowe zlewozmywaki dostępne są w różnych odcieniach - błyszczące lub matowe, szare, czarne i inne. Dlatego ławo jest utrzymać je w czystości. Aby jednak jak najdłużej zachowały swoją estetykę trzeba o nie odpowiednio dbać m.in. poprzez zastosowanie właściwych detergentów.

Oprócz tego zlewozmywaki sygnowane marką Ferro sprzedajemy z przelewem lub bez oraz z automatycznym korkiem w komplecie lub bez. 

ZLEW 2-KOMOROWY  SATYNA 50x80 DR50/80D.H ZLEW 2-KOMOROWY  SATYNA 50x80 DR50/80D.H ZLEW 2-KOMOROWY SATYNA 50x80 DR50/80D.H
Producent: Ferro
Cena: 189,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl