Sklep instalacyjny

SKLEP CZYNNY 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

8.30 - 16.30

Baterie

Baterie kuchenne i łazienkowe dostępne w naszym sklepie są zróżnicowane nie tylko pod względem cenowym, ale również ze względu na stylistykę oraz sposób montażu. W asortymencie posiadamy szeroką gamę baterii stojących, w tym między innymi z wyciąganą słuchawką, a także z wylewką typu U. Klientom z miasta Poznań, którzy zdecydują się osobiście odwiedzić nasz sklep, możemy również zaproponować nowoczesne baterie kuchenne posiadające solidne głowice ceramiczne, a także modele z ekologicznymi symbolami, w których zastosowano nowatorskie rozwiązania mające duży wpływ na zmniejszenie zużycia wody.

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości baterie kuchenne i łazienkowe znanych marek (FERRO, KFA, KLUDI, GROHE, ORAS) ich różnorodność i szeroki wybór zaspokoi każdego klienta.

FERRO BRAVO BRV4 FERRO BRAVO BRV4 FERRO BRAVO BRV4
Cena: 88,00 zł
szt.
FERRO BRAVO BRV2BK FERRO BRAVO BRV2BK FERRO BRAVO BRV2BK
Producent: Ferro
Cena: 79,00 zł
szt.
DEANTE CUBIC BDD_041M DEANTE CUBIC BDD_041M
Producent: Deante
Cena: 295,00 zł
szt.
DEANTE HORTENSJA BEH_062M DEANTE HORTENSJA BEH_062M
Producent: Deante
Cena: 225,00 zł
szt.
DEANTE JASKIER BCJ_040M DEANTE JASKIER BCJ_040M
Producent: Deante
Cena: 180,00 zł
szt.
DEANTE JOKO BOJ_010M DEANTE JOKO BOJ_010M
Producent: Deante
Cena: 139,00 zł
szt.
DEANTE JOKO BOJ_040M DEANTE JOKO BOJ_040M
Producent: Deante
Cena: 109,00 zł
szt.
DEANTE JOKO BOJ_060M DEANTE JOKO BOJ_060M
Producent: Deante
Cena: 155,00 zł
szt.
DEANTE VIGO BDW_021M DEANTE VIGO BDW_021M
Producent: Deante
Cena: 409,00 zł
szt.
DEANTE VIGO BDW_040M DEANTE VIGO BDW_040M
Producent: Deante
Cena: 459,00 zł
szt.
FERRO  BASIC BBC11 FERRO  BASIC BBC11 FERRO BASIC BBC11
Producent: Ferro
Cena: 199,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG1BL CZARNA BEZ KPL NATRYSK. FERRO ALGEO BAG1BL CZARNA BEZ KPL NATRYSK. FERRO ALGEO BAG1BL CZARNA BEZ KPL NATRYSK.
Producent: Ferro
Cena: 274,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2 FERRO ALGEO BAG2 FERRO ALGEO BAG2
Producent: Ferro
Cena: 169,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2A FERRO ALGEO BAG2A FERRO ALGEO BAG2A
Producent: Ferro
Cena: 238,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA FERRO ALGEO BAG2ABL CZARNA RUCHOMA WYLEWKA
Producent: Ferro
Cena: 253,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA FERRO ALGEO BAG2BL CZARNA
Producent: Ferro
Cena: 170,50 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG3 FERRO ALGEO BAG3 FERRO ALGEO BAG3
Producent: Ferro
Cena: 259,00 zł
szt.
FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4 FERRO ALGEO BAG4
Producent: Ferro
Cena: 249,00 zł
szt.

Baterie łazienkowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybór odpowiednich baterii łazienkowych powinien być uzależniony od wielu różnorodnych czynników, w tym między innymi od sposobu montażu. Zapoznając się z asortymentem sklepu Mikas w mieście Poznań, można zauważyć, że w ofercie znajdują się zarówno ścienne, jak i stojące baterie łazienkowe. Pierwsze z nich montuje się, gdy rury instalacji wodnej zostały wyprowadzone powyżej poziomu umywalki lub wanny, natomiast drugie – w sytuacji, kiedy rury znajdują się poniżej.

Wybierając baterie łazienkowe warto zwrócić uwagę na modele z termostatem – to praktyczne rozwiązanie wystarczy ustawić tylko raz, a woda za każdym razem będzie miała taką samą temperaturę.

Baterie łazienkowe w nowej odsłonie

Design współczesnych łazienek zdecydowanie odbiega od tego, co proponowano pół wieku temu, a nowe możliwości nie tylko zagranicznego i sprowadzania produktów z Europy, ale również polskie wzornictwo i produkcja, które wkroczyły w całkiem nową erę pozwalają, na tworzenie wnętrz niepowtarzalnych. W przypadku baterii liczy się również praktyczność, czyli łatwość użytkowania w każdych warunkach. Przede wszystkim projektanci odchodzą od tradycyjnych rozwiązań, jakimi są pokrętła, zastępując je praktyczniejszymi mieszalnikami wody. Większość baterii łazienkowych ma też nietypowe i ciekawe kształty, z wydłużonymi wylewkami, wpuszczane w misę umywalki nadające łazience indywidualnego i nowoczesnego wyglądu. Przykładem może być model BAN3 z długa prostą wylewką, albo designerski łukowaty kran BRA4 ceramika sanitarna sklep poznań z eleganckim ceramicznym regulatorem, skonstruowany tak, że idealnie pasuje do niewielkich toaletowych umywalek, zapewniając wygodę użytkowania w małej przestrzeni. Zupełnie odmienny, nieco masywniejszy styl, prezentują modele z serii Ancona przeznaczone do umywalek. Model BAN2 baterie łazienkowe poznań to przykład odmiennego spojrzenia na stylizację baterii, która dzięki nieco skośnemu ustawieniu nie tylko nie zajmuje miejsca, ale też jest niezwykle efektowna. Spośród baterii wannowych ciekawym rozwiązaniem jest model TA1 przypominający w kształcie reling, z możliwością regulowania temperatury wody w zakresie od 0 do 50 stopni i blokadą na 30 stopniach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl