Sklep instalacyjny

SKLEP CZYNNY 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

8.30 - 16.30

FERNOX LEAK SEALER F4 ŚRODEK USZCZELNIAJĄCY

  • Leak Sealer F4 to środek uszczelniający do stosowania w całej instalacji centralnego ogrzewania w celu uszczelnienia małych, niedostępnych wycieków i sączeń, które mogą powodować spadek ciśnienia i awarię kotła. Po rozproszeniu się w instalacji środek ten znajduje obszar wnikania tlenu i tworzy polimer, który uszczelnia miejsce przecieku. Zapewnia efekt w ciągu 1-24 godzin po zastosowaniu oraz zapobiega blokowaniu lub ograniczeniom przepływu w obrębie kotła lub wrażliwych elementów instalacji, takich jak pompy i elementy zabezpieczające. Wyciek można szybko i skutecznie uszczelnić, bez konieczności całkowitego opróżniania instalacji.

Dostępność: dostępny
Cena: 124,00 zł 124.00 PLN
quantity szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: FERNOX
Kod produktu: 2333
Pin It

Opis

Zalecane stężenie użytkowe wyrobu to 0,385%. Pojedyncza dawka tego preparatu jest wystarczająca dla dość dużej nieruchomości w celu konserwacji instalacji grzewczej o pojemności 130 litrów, z maks. 16 grzejnikami lub 250 m² ogrzewania podłogowego. W przypadku instalacji działających w układzie otwartym, preparat należy podawać do naczynia wzbiorczego. W przypadku instalacji zamkniętych, preparat należy podawać w dogodnym punkcie dozowania (np. grzejnik drabinkowy lub filtr przewodowy). Można też ewentualnie użyć odpowiedniego naczynia dozującego w celu wstrzyknięcia preparatu do instalacji. W podgrzewaczach pośrednich z pojedynczym zasilaniem w wodę, np. „Primatic” lub podobnych, należy stosować środki chemiczne do wody pitnej.

Fernox Leak Sealer F4 jest dostępny w butelkach o pojemności 500 ml. Fernox Leak Sealer F4 jest sklasyfikowany jako nieszkodliwy, ale, tak jak w przypadku wszystkich chemikaliów, należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami lub skórą natychmiast przemyć dużą ilością wody.

Fernox Leak Sealer F4 jest emulsją polimerową. Kolor: białawy Zapach: nikły Postać fizyczna: lepka ciecz pH (konc.): 5,0 – 7,0 pH (użytkowy): 7,0 – 8,5 c.w.: 1,0 przy 20°C

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl