Sklep instalacyjny
Cleaner-F3-500ml-57762.jpg
  • nowość

FERNOX CLEANER F3 ŚRODEK CZYSZCZĄCY

Fernox Cleaner F3 jest neutralnym preparatem, umożliwiającym szybkie i skuteczne czyszczenie instalacji centralnego ogrzewania.

Opis

Pozwala on usunąć wszelkie zanieczyszczenia, szlam i kamień z istniejących instalacji, niezależnie od ich wieku. W ten sposób pomaga przywrócić sprawność grzewczą instalacji oraz całkowicie lub częściowo wyciszyć pracę kotła. Nadaje się również do czyszczenia nowych instalacji przed oddaniem do użytku, przez usunięcie pozostałości pasty lutowniczej i innych zanieczyszczeń, pomagając w ten sposób przedłużyć trwałość eksploatacyjną instalacji. W przypadku starszych instalacji z dużą ilością szlamu preparat Fernox Cleaner F3 jest szczególnie skuteczny przy czyszczeniu z użyciem urządzeń do płukania pod ciśnieniem. Fernox Cleaner F3 jest preparatem neutralnym, nie stwarzającym niebezpieczeństwa, dobrze tolerowanym i kompatybilnym z wszystkimi rodzajami metali i materiałów powszechnie stosowanych w instalacjach grzewczych. Dla zapewnienia długotrwałej ochrony instalację należy dokładnie oczyścić i wypłukać  przy użyciu środka Fernox Cleaner F3, a następnie zastosować środek Fernox Protector F1. Zaleca się systematyczne sprawdzanie poziomu środka Protector (co rok).

Dostępność: dostępny
Cena: 135,00 zł 135.00 PLN
quantity szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: FERNOX
Kod produktu: 0028
Pin It

Opis

Stosowanie i dawkowanie 

Jedno opakowanie 500 ml środka Cleaner F3 zazwyczaj wystarcza do oczyszczenia typowej domowej instalacji centralnego ogrzewania (o pojemności 130L lub do 16 grzejników). W przypadku instalacji dużych lub o dużej ilości szlamu niezbędne może być kilkakrotne stosowanie preparatu Cleaner F3

Właściwości

Postać: Ciecz
Zapach: Słaby
Kolor: Ciemnobursztynowy
pH (stęż.): 7,0-7,5
pH (roztwór): 7,5 – 7,8
Ciężar właściwy: 1,20 przy 20°C

Opakowanie, Przeładunek i składowanie

Preparat Cleaner F3 jest dostępny w pojemnikach 500 ml. Został on sklasyfikowany jako środek niestwarzający niebezpieczeństwa. W przypadku kontaktu z oczami lub skórą przemyć wodą. Jeśli podrażnienie będzie się utrzymywać, zwrócić się do lekarza. Nie spożywać. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów. Wypić dużą ilość wody. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl