Sklep instalacyjny

Gazowy podgrzewacz wody

Na rynku można znaleźć wiele propozycji podgrzewczy gazowych wody. Który z nich będzie jednak spełniał optymalnie nasze oczekiwania? Osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z takim urządzeniem, mogą mieć problem z wyborem. Sklep Mikas to miejsce, gdzie można liczyć na wybór odpowiedniego podgrzewacza wody w Poznaniu. Nasi specjaliści zapoznają klienta z parametrami każdego z dostępnych w ofercie gazowych podgrzewaczy wody i dobiorą model, który będzie oszczędny w pracy, bezpieczny dla użytkowników oraz przyjazny dla środowiska. Podgrzewacz gazowy to urządzenie wiszące, montowane zazwyczaj w łazienkach lub kuchniach (w miejscach, w których musi być zapewniona odpowiednia wentylacja), podgrzewające wodę użytkową w systemie przepływowym. W asortymencie sklepu posiadamy urządzenia działające z różną mocą, różniące się sposobem zapłonu, techniką spalania, regulacją temperatury wody czy różnym wariantem odprowadzania spalin. Nasi eksperci również i w tym zakresie mogą pomóc dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie do domu czy mieszkania.

Podgrzewacz wody typu junkers to niezwykle wydajny sprzęt, niezawodny i funkcjonalny. Jeśli przymierzasz się do zainstalowania go w swoim domu – możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie!

GAZOWY PODGRZEWACZ WODY  AQUAHEAT G 19-00 GAZOWY PODGRZEWACZ WODY AQUAHEAT G 19-00
Producent: Termet
Cena: 709,00 zł
szt.
GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q 19-02 GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q 19-02 GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q 19-02
Producent: Termet
Cena: 889,00 zł
szt.
GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q G19-02 GZ 41,5 GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q G19-02 GZ 41,5
Producent: Termet
Cena: 969,00 zł
szt.
GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q G19-02 PROPAN-BUTAN GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q G19-02 PROPAN-BUTAN
Producent: Termet
Cena: 969,00 zł
szt.
OSŁONA DOLNA PODGRZEWACZA TERMET OSŁONA DOLNA PODGRZEWACZA TERMET
Producent: Termet
Cena: 73,80 zł
szt.
GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q 19-01 GAZOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA Q 19-01
Producent: Termet
Cena: 850,00 zł
szt.

Gazowy podgrzewacz wody

Każdy podgrzewacz wody z naszego asortymentu to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu można zaopatrzyć w ciepłą wodę kuchnię i łazienkę - zarówno w budynku wielorodzinnym, jak i domu jednorodzinnym. Gazowy podgrzewacz wody posiada atrakcyjny design i jest bezpieczny w użytkowaniu. Posiada bowiem np. zabezpieczenie przeciwko wypływowi gazu czy czujnik wyciągu kominowego (aby uchronić przed powrotem spalin do pomieszczenia) albo przeciw przegrzaniu wody. Oprócz tego w tego typu urządzeniach montuje się już teraz np. zapłon elektroniczny z baterii z jonizacyjną kontrolą płomienia. Podgrzewacz gazowy gwarantuje wydajną i ekonomiczną pracę. Dodatkowym jego atutem jest to, że wyeliminowanie palnika dyżurnego oznacza w praktyce mniejsze zużycie gazu w ciągu roku i realne oszczędności.

Produkowane dziś gazowe podgrzewacze wody mają również bardzo prostą i intuicyjną obsługę. W pełni i w każdej chwili można więc skontrolować ich działanie. Posiadają także ręczną regulacje mocy i wyświetlacz temperatury.

Do tego, montując junkers, zyskujesz nie tylko w krótkim czasie i na bieżąco ciepłą wodę, ale też sprzęt, który pracuje bardzo cicho i równomiernie. Dostępne urządzenia w większości są przygotowywane do pracy z każdym rodzajem gazu.

Szukając nowoczesnego rozwiązania technicznego i kupując któryś z oferowanych przez nas modeli podgrzewaczy w Poznaniu, otrzymujesz urządzenie, które posłuży Ci bezawaryjnie przez wiele lat. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty – w każdej chwili służymy poradą!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl