Sklep instalacyjny

Granitowe zlewozmywaki Ferro

Jedna czy dwie komory? To kolejne bardzo ważne pytanie, na jakie trzeba sobie odpowiedzieć przy wyborze zlewu. Jeśli ma być jednokomorowy zlewozmywak Ferro to możemy go zaoferować z ociekaczem lub bez. Zdecydować się też można na regularny lub nieregularny kształt komory - kwadratowy, prostokątny lub owalny. Dwie komory są wygodniejsze rozwiązaniem, ale nie w każdej kuchni jest miejsce na ich montaż. Znaczenie ma także rozmiar zlewu. Nasza oferta pozwala wybrać zlewozmywak Ferro o różnej szerokości i głębokości.

Bez względu na to, czy jest jedno czy dwukomorowy, możemy zaproponować produkty, które nadają zarówno do bezpośredniego zamocowania na standardowej podbudowie bez blatu, jak wmontowywane od góry w przygotowane wycięcie blatu nałożonego na podbudowę. Oprócz tego oferujemy także zlewozmywaki podbudowywane (podwieszane). Każdy z dostępnych produktów można również podłączyć do zmywarki.

Zapraszamy do poznania wszystkich propozycji, jakie przygotowaliśmy w tym zakresie. Każda jest szczegółowo opisana i przedstawiona na zdjęciu.

Poza zlewozmywakiem firmy Ferro polecamy także do kompletu baterię tej samej marki - jedno lub dwuuchwytowa, stojąca lub naścienną, która można znaleźć w specjalnej zakładce poświęconej tym produktom.

ZLEW MEZZO MAGRANIT 1-KOM GRAFIT DRG51/78B ZLEW MEZZO MAGRANIT 1-KOM GRAFIT DRG51/78B ZLEW MEZZO MAGRANIT 1-KOM GRAFIT DRG51/78B
Producent: Ferro
Cena: 309,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl